Anna Franiak

Rehabilitacja Masażyści

Gdynia, Łużycka 3B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sportowiec - opinia wątek zamknięty Fizjoterapeutka godna polecenia! Pani Ania cały czas się rozwija i pomogła mi...
~Sportowiec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Przemiła osóbka. Punktualna. Z ogromną wiedzą. Wie co robi i robi to z sercem...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Dla mnie super! wątek zamknięty Witam! Z pełną świadomością polecam usługi Pani Ani. Jestem po rekonstrukcji...
~Asia Ch.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

profesjonalizm wątek zamknięty Polecam bardzo usługi p.Ani. Jest profesjonalistką, sumienną,...
~Wanda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

najlepsza fizjoterapeutka w Trójmieście! wątek zamknięty Pani Ania potrafi osiągnąć niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie. Po...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Ula - opinia wątek zamknięty Trafiłam do p. Ani z silnymi bólami kręgosłupa i szyi. Już następnego dnia po...
~Ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Dla mnie super wątek zamknięty Pani Ania jest profesjonalistką w swoim fachu. Jest osobą punktualną,...
~Sławek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Skuteczna pomoc wątek zamknięty Pani Ania to profesjonalistka, potrafi dopasować rodzaj masażu do potrzeb...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam rehabilitacje domowe p. Anny. Pełen profesjonalizm i...
~Grażyna S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

dla mnie super! wątek zamknięty To bardzo wygodne mieć masaże we własnym domu, bo można po zabiegu odpocząć i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry