Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa expresowa wątek zamknięty Pan elektryk przyjechał expresowo zadał kilka pytań i po 5 minutach było...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2011

Godni Polecenia wątek zamknięty Godni Polecenia. Dostałem namiary na warsztat od znajomego powiedział mi że...
~Michał Binko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

Super robota wątek zamknięty Zamontowano w moim Pasacie autoalarm oraz kartę dostępu. Jestem super...
~Czarek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa oraz nie wysokie ceny .Byłem bardzo miło zaskoczony...
~Robert Barnicki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

Uczciwość wątek zamknięty Dzielęsię chętnie swoją opinią. Fachowa pomoc w trudnej sytuacji. Tu na nią...
~Krzysztof Szóstak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 października 2007

Super obsługa POLECAM !!! wątek zamknięty Panowie znają się na robocie . Czytając komentarze na portalu trójmiasta...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 lipca 2007

Poprostu super !!! wątek zamknięty Montaż trwał 2,5 godzinki a wszystko działa idealnie .Ludzie nie naciągają...
~Bubu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

Mithror - opinia wątek zamknięty Szybko i dobrze, fajna atmosfera pracy, alarm i centralny zamek działają bez...
~Mithror
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 marca 2007

SUPER OBSŁUGA I PEŁEN PROFESIONALIZM W KAŻDYM CALU !!! wątek zamknięty Poprostu robota i obsługa pierwsza klasa . POLECAM !!!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 marca 2007

rewelka firma wątek zamknięty Znalazłem firme w portalu trójmiasto , jako jedyni znali się na naprawie...
~Videomaniak
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

To jest to wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie, potrafią doradzić i nie naciągają klienta na...
~Drik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry