Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stały klient - opinia wątek zamknięty Wszystko super. Jestem zawsze zadowolony.
~Stały klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

DL - opinia wątek zamknięty Polecam ten warsztat, jeżeli ktoś szuka dobrego i profesjonalnego mechanika...
~DL
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Miło się patrzy, kiedy pracownicy podchodzą do tematu z zaangażowaniem i z...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 października 2019

Uczciwy mechanik wątek zamknięty Od kilku lat naprawiam swoje auta i nigdy się nie zawiodłam.
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Super serwis wątek zamknięty Bardzo polecam. Korzystałam kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Moja...
~Karola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Jak zawsze zadowolony wątek zamknięty Od kilku lat serwisuję wszystkie swoje samochody u Pana Marcina i nie...
~Ados
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2019

Nie wstydzę się takich wysokich not. Warto!! wątek zamknięty Pan Marcin nie naciągnie nikogo na wymianę połowy samochodu. Zawsze dostrzeże...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Zły dojazd,cena za na prawe zbyt wysoka a naprawa wykonana bardzo niedbale....
~Kur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Bylam wątek zamknięty Byłam by dokonać drobnych, napraw w zawieszeniu i wymianie oleju. Prace...
~Nieznajoma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2017

Bardzo słaba obsługa wątek zamknięty Byłem na usunięciu stuków w zawieszeniu . wymianie oleju w silniku oraz...
~Mrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Jeżdżę od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim uczciwy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2017

Byłem i żałuje wątek zamknięty Niestety byłem, w silniku więcej popsuli niż naprawili a zawieszenie nadal...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Szkoda czasu na ten warsztat, ceny wysokie , czas naprawy dlugi, a naprawa...
~Maaiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Słabo i drogo wątek zamknięty Odradzam naprawe w warsztacie A-Z Moto Lordzik w Osowie - miały być najlepsze...
~Niezadowolony klieny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

IWONA KARTUZY PODZIĘKOWANIE ZA SOLIDNĄ NAPRAWĘ MOJEJ CORSINKI wątek zamknięty Naprawa mojego autka w A-Z MOTO LORDZIK odbyła się szybko i solidnie. Gorąco...
~IWONA KARTUZY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Pnowie Wielkie Dzięki wątek zamknięty Jeszcze raz wielkie dzięki że od kiedy serwisu je swoje autko u was jeszcze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Polecam!! wątek zamknięty Marcin i Sławek zawsze ogarną wszystko jak trzeba! A co najważniejsze w...
~Lukas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Naprawili wątek zamknięty Warsztat polecił mi znajomy i dzięki mu zato naprawili mi to co nieudało się...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Nareszcie uczciwy mechanik!! EUREKA! wątek zamknięty Już jako stała klientka (3 coroczne przeglądy. i dwie awarie) mogę z czystym...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Mega wątek zamknięty Megadaleko do niego, ale za to mega dobra obsługa i dobre ceny. Nie wymienia...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry