Widok

A mi doliczyli 3 000 kWh

Ze względu na zmianę taryfy w październiku 2013r. wymieniono mi licznik. I monter pomylił wskazania i wpisał 22 kWh zamiast 3 065kWh. Od grudnia (wtedy dopiero zaktualizowali system o licznik 2-taryfowy) zgłaszam to w Energa Operator w Gdańsku. Najpierw dali mi fakturę z prognozami (IX.13-I.14) na ok.500zł. A teraz, po ich odczycie - fakturę na 2,5 tys. zł. Twierdzą, że żadnej reklamacji nie otrzymali i wszystko jest zgodnie z prawem. Zobaczymy, co powie polubowny sąd, który zajmuje się takimi sprawami. Ciekawi mnie, czy ktoś już wygrał podobną sprawę z tymi oszustami.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 2
 
czas realizacji: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy wymianie licznika doliczyli 197kwh

Bez zadnego powiadomienia i protokolu wymienili licznik na dzialce letniskowej.Od pazdziernika do maja nikogo tam nie ma, ale wymieniajac licznik w lutym do kwietnia wykazano, ze zuzylem 197 kwh. Mam faktory od 2009 i na starym liczniku od pazdziernika do maja stan zuzycia 0 kwh.Zlodziejstwo!!! Sasiadce dodali 297 kwh. Panie prezesie jak mozna tak na zywca doic rodakow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam nie doliczyli kwh, ale za to chociaż nas praktycznie nie było przez 4 miesiące( 1 raz kilka godzin), to i tak faktura na ponad 40 zł, gdyż jest coś takiego jak opłata przesyłowa stała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry