Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dxiadu1 - opinia wątek zamknięty Kolejki jak za PRL. Tylko 1 okienko czynne
~Dxiadu1
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

dramat wątek zamknięty Po raz kolejny przyszedł mi rachunek na ponad 900 zł, gdzie normalnie zawsze...
~Natalia
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Celowe wprowadzanie w błąd klientów, naruszanie praw konsumentów wątek zamknięty Witam, chce przestrzec wszystkich przed cwaniactwem Energii i Jej...
~Kamila
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2017

To jest skandal wątek zamknięty Energa to jedna wielka MASAKRA!!! Od 5 miesięcy próbuję załatwić problem z...
~GOŚĆ anty energa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Ocena energi gdańsk za kompleksową obsługę majego mieszkania wątek zamknięty Jestem w enerdze (poprzednio ze słupsk) od 45 lat i zawsze będę wierny tej...
~zibi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Brak faktur wątek zamknięty Od roku nie otrzymuję faktur za energię. na trzy moje pisma w tej...
~Czesław
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Sylwia - opinia wątek zamknięty Nikomu nie polecam od ponad roku nie mam licznika na starym mieszkaniu a oni...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Faktura od Dwunastu miesięcy nie dostępna. wątek zamknięty Chermetycznie zamknięta mafia. Zero kontaktu. A w punktach obsługi nikt nic...
~Bbbbb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

igraszka - opinia wątek zamknięty To co się dzieje w tej firmie to masakra. Od ponad roku nie umieją nic...
~igraszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Zdjęcie licznika przed zakończeniem umowy wątek zamknięty Z końcem lutego wypowiedziałam umowę, a że obowiązywał miesięczny okres...
~Skunksica
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Promocja wątek zamknięty Zostałem oszukany na pseudopromocji "gwarancja stałej ceny" Nie wypada...
~Stefek2
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Żenada wątek zamknięty Od pół roku proszę o łaskawe wystawienie mi faktury za korzystanie z energii,...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Bałagan, bałagan, bałagan, brak szacunku dla klienta! wątek zamknięty Od dwóch miesięcy walczyłam o wystawienie korekty do zawyżonej faktury. Po...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Energa wątek zamknięty Nie podpisujcie umowy gwarancja stałej ceny - miesięcznie rachunek wzrośnie...
~Przecinek
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Oczekuję na fakturę przez 3 miesiace ... wątek zamknięty Oczekuję na fakturę przez 3 miesiace Pomimo zgłoszenia pod nr.: 555 555 555...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

fatalna obsługa klienta wątek zamknięty Korzystam z usług Energii od 5 lat i nie narzekałam do tej pory. W ostatnim...
~justyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Energa gdańsk wątek zamknięty Witam, serdecznie polecam. Szczególnie ze względu na profesjonalną obsługę.
~bogumil
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Gwarancja stałej ceny - nie podpisujcie wątek zamknięty Rachunek zwiększy się o około 16 zł miesięcznie tzw opłata handlowa o której...
~PRZECINEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

ENERGA wątek zamknięty bardzo miłe i rzeczowe osoby pracują w tej spółce. Panie potrafiły mi dzisiaj...
~ewa2
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

ENERGA wątek zamknięty akurat ja jestem zadowolony z usług, cenny duzo niższe niz u poprzedniego...
~silas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry