Widok

To jest skandal

Energa to jedna wielka MASAKRA!!! Od 5 miesięcy próbuję załatwić problem z rozliczeniem rzeczywistym. Dzwonię kilkanaście razy na 555555555, byłem ostatnio w biurze obsługi klienta w Galerii Przymorze a pani mi mówi że ona nie ma wglądu w moje dane. To ja się pytam po jakiego ch..... ona tam siedzi? Dzwonię do punktu obsługi, to mnie przełączają, a potem 20 min czekania i nic. Tłumaczą się że mają nowy system. Więc próbuję podać dane w nowym systemie - błąd. Zastanawiam się, gdzie to można zgłosić, bo irytuje mnie takie podejście do klienta. Wiele razy miałem do czynienia z tą nazwijmy to "firmą" i za każdym razem jest to jakiś nonsens. Mojemu koledze ostatnio naliczyli fakturę na 1500 zł, gdzie od zawsze płacił ok 100zł. Co najciekawsze, chodzi z tym od Pawła do Gawła i nic nie może załatwić. MASAKRA.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od roku walcze z Energa o prawidlowe naliczenie zuzycia energii. Oplaty wnoszone comiesiecznie, mimo, ze nikt nie mieszka w mieszkaniu. Powstalo Saldo (nadplata) w wysokosci okolo 2500 PLN. Energa naliczala oplaty wedlug domniemanego stanu zuzycia. Pracownik energii dokonal rzeczywistego odczytu i oczywiscie okazalo sie, ze jest ta duza nadplata. Korekta jest niemozliwa, wiec przestalem placic. Mimo braku zuzycia energii elektrycznej Energa naliczala dalej zuzycie, nie uwzgledniajac salda na moja korzysc. W koncu zrobili korekte, nadplata 2700. Zdecydowali sie na wymiane licznika (mam protokol), zuzycie na liczniku mniejsze o 7000 kWh od wykazanego w rachunkach. Dostalem fakture korygujaca. Teraz po 9 miesiacach energa rzada zaplaty prawie 4000 PLN grozac odlaczeniem pradu. Zuzycie naliczaja dalej wedlug licznika, ktory zostal zdjety i odlaczony pol roku temu. Masakra. Przestrzegam wszystkich przed wcghodzeniem w kontakty z ta Firma. Oni nie Maja o niczym pojecia, nie rozpatruja zadnych odwolan, licza co chca. Maja zbyt malöo personelu, czeka sie w biurze godzinami, aby nic nie zalatwic. Tam nie ma zadnej kontroli nad poczynaniami pracownikow, nikt za nic nie odpowiada. To jest Mafia, a nie firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry