Widok

fatalna obsługa klienta

Korzystam z usług Energii od 5 lat i nie narzekałam do tej pory. W ostatnim czasie zaczęłam jednak zwracać uwagę na kwestię płatności, bo ciągle dostawałam wezwania do zapłaty. Założyłam konto na eBOKU i zaczęłam regularnie sprawdzać saldo. Okazało się, że pomimo opłaconych należności ponownie dostałam wezwanie na jakąś dziwną kwotę, nie wynikającą ani z faktury, ani nie pojawiającą się na koncie eBOK. Chodziło o drobną należność 40 czy 50 zł. Od lipca nikt w Enerdze nie potrafi odpowiedzieć o co chodzi i co to za należność, na eBOKU wysyłane przeze mnie wiadomości zostają usuwane i nie dostaję na nie odpowiedzi, a na pisma wysyłane pocztą odpisują po miesiącu! Pomimo braku odpowiedzi na zgłoszoną reklamację odłączyli mi na 2 doby dopływ energii i uznali, że zrobili to zasadnie!
Również zamierzam zgłosić tę sprawę do rzecznika, bo traktują klientów po prostu fatalnie.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 3
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zostałem oszukany na promocję stałej ceny!! o 16zł więcej będę musiał płacić. Zastanawiam się czy można ich podać do sądu!! za ukryte oszustwo jakim jest umowa stałej ceny!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry