Widok
A mnie się nie podoba
Nazwa lokalu zobowiązuje a kawa jest zwyczajnie przeciętna. Do tego brakuje w ofercie śmietanki jako dodatku do kawy (mleko tak naprawdę się nie nadaje- powoduje że kawa staje się mdła). Tarta karmelowa na fatalnym cieście - nie polecam. Oferta jest znacznie szersza i przypuszczam że inne wyroby są znacznie lepsze.
Moja ocena
Dobra Kawa
kategoria: Kawiarnie i herbaciarnie
obsługa: 6
menu: 1
klimat i wystrój: 3
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 1
2.6
* maksymalna ocena 6