Nazwa lokalu zobowiązuje a kawa jest zwyczajnie przeciętna. Do tego brakuje w ofercie śmietanki jako dodatku do kawy (mleko tak naprawdę się nie nadaje- powoduje że kawa staje się mdła). Tarta karmelowa na fatalnym cieście - nie polecam. Oferta jest znacznie szersza i przypuszczam że inne wyroby są znacznie lepsze.