Widok

A mnie się podobało !

Nie wiem skąd takie skrajnie złe opinie !?! Mnie tam pomogli, pobyt wspominam całkiem dobrze, co do dobierania i dawkowania leków się nie wypowiadam, bo ... się na tym nie znam (dlatego poszedłem do szpitala, bo przecież gdybym był mądrzejszy od lekarzy, to zapewne sam bym się wyleczył) !!! Jednak ci, którzy narzekają, że źle ich tam leczyli i ogólnie była lipa - mają rację ! Widocznie ich nie wyleczyli, he, he.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
To sie ciesz ,ze ci "pomogli"! Niektorzy dobrze reaguja na serwowana tam " terapie", innym potrzeba znacznie wiecej. Ciesz sie ze jestes tak malo wymagający, ze nie masz zadnych skutków ubocznych. Gwarantuje ci- na miedzy innymi moim miejscu o*****bys sie, gdybys musiał przejsc przez to co ja.

Jedne z najgorszych 2 miesiecy ktore przezyłam to właśnie w tym szpitalu, przy czym moje zycie nie było usłane różami...

Personel tragiczny, nie mam ochoty wchodzic w szczegóły, ale kazdy dzien byl jak katorga, ten "szpital" powinien stanac w ogniu... Przychodzi czlowiek ktory potrzebuje pomocy....Jedyna pomoc jaka serwuja, to chyba swiadomosc ze moze byc jeszcze gorzej... krotkotrwała niestety "he,he." :/
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry