Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław R Zaspa - ocena nowy temat Szpital oceniłem na portalu trójmiasto.pl Proszę podpowiedzieć gdzie jeszcze...
~Jarosław R Zaspa
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Zadowolona pacjentka - ocena Najlepszych 10 dni moim życiu. Trafiłam na oddział 5 grudnia. Uratowano mi...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Ogólnie zadowolony pacjent - ocena Warunki bardzo dobre,jedzenie jak na szpital również dobre,obsługa Pani...
~Ogólnie zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Mama - opinia Szpital faszeruje lekami. Nie stosuje terapii lub raz w miesiącu, bo nie ma...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

grergory peck - opinia Najgorszy szpital świata cywilizowanego. Trzyma się tam ludzi dla samego...
~grergory peck
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Anonim - opinia wątek zamknięty Mogę śmiało powiedzieć że uratowali mi tam życie. Przyszłam w stanie fatalnym...
~Anonim
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Matka - opinia Dziękuję za odwagę podjęcia pomocy, której inni nie śpieszyli sìę udzielić....
~Matka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Jako niedawna pacjentka chciałam bardzo pochwalić Oddział Dzienny szpitala,...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Daniel - opinia wątek zamknięty Pielegniarki zachowywały się fatalnie. Pan ordynator nic lepszy(nie pamiętam...
~Daniel
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Domi wątek zamknięty Szpital się stara, praca lekarzy i pielęgniarek bardzo ciężka, wiadomo...
~Domi
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Pacjent - opinia wątek zamknięty Dzwolniłam dziaiaj na oddzial dzienny, odobrana przesypantyczna Pani, ktora...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

polecam wątek zamknięty Moj pobyt na oddziale 20c trwal 4 tygodnie. Mili lekarze i pielegniarki. Leki...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Izba przyjec wątek zamknięty Dziś 23.05.2019 pobyt na izbie 40 min z pacjentem do dobrowolnego leczenia...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Tragedia! wątek zamknięty Zacznijmy od tego, ze na oddziale 20 C pracuje fatalna obsługa, pielęgniarki...
~Justyna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Spędziłam na oddziale 21A ponad dwa miesiące. Pomimo mojego początkowego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Z dwóch przyczyn. Super lekarze personel i ludzie. Drugie czysto milo
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Przykry szpital wątek zamknięty Byłam tam niedawno po raz pierwszy w życiu w tym że szpitalu, odwiedzić...
~Gość
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

zero ematii wątek zamknięty oddzial mlodziezowy, lekarki zero empatii, brak szacunku do rodzicow i...
~rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

as wątek zamknięty Tragedia !!! To jest cyrk a nie Szpital ! O wiele lepszy jest Szpital w...
~zagubieni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

opinia beznadziejna wątek zamknięty Ten szptal powinien być wyremontowanya jest obskurny wykładziny do wymiany,...
~korin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

32

wątków

do góry