Widok

Daniel - opinia

Pielegniarki zachowywały się fatalnie. Pan ordynator nic lepszy(nie pamiętam nazwiska) wogóle nie traktują cię jako człowieka... dużo jest jeszcze do zmienienia.... niestety. Byłem też w oddziale dziennym ich prace oceniam na 6. Wszyscy usmiechnięci traktuja i patrza jak na ludzi a nie jak zwierzeta.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i raczej nic się nie zmieniło na tym oddziale (19b). Leczy się tam moja znajoma i mówi, że pielęgniarki w większości nieprzyjemne, nie skore do pomocy, traktują pacjentów jak zło konieczne, a przecież nie wszyscy są tak sfiksowani, że im to obojętne Rozumiem, że to cięzka praca, ale chorzy ludzie potrzebują empatii, zważywszy, że lekarze prowadzący są dostępni tylko przed południem, potem rządzą tylko one. Kilka razy coś jej zawiozłam i miałam do czynienia - są niemiłe faktycznie. A jeszcze te warunki socjalne - jedyny chyba oddział przed remontem. Dziwne też dla mnie, że pozwala się tam na zakłócanie ciszy nocnej, bo niektórzy tam się nawet dobrze bawią, szkoda, że ci co potrzebują spokoju - go nie maja i są narażeni na dodatkowy stres. Podobno na innych oddziałach jest lepiej.Za to jedzenie bardzo dobre!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry