Widok

A my?

Czy w sklepach nie ma tłumów? Owszem są!
Dlaczego nikt nie pomyśli o tym, że ekspendient jest bardzo narażony na zarazenie się czymkolwiek a tym bardziej koronawirusem? Co z tym rządem?
Przecież to nie mieści się w głowie jak można nie brać pod uwagę zwykłych ludzi? A może pracownik marketu to nie człowiek a podczłowiek?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A lekarze i pielęgniarki? Przecież to głównie te grupy są najbardziej narażone na kontakt z chorymi.
Co z tym rządem? Czemu nie pozamykał jeszcze wszystkich szpitali i przychodni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni wybierając zawód byli świadomi ze będą musieli nieść pomoc chorym w każdych warunkach, przysiegali.
No ale racja, są bardzo narażeni więc powinni już przyjmować w maskach itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż pracuje w największej galerii handlowej w Gdańsku. Tłumy obcokrajowców(a jak wiadomo, na lotniskach, w portach itp. zero profilaktyki). W sklepie nie ma jak utrzymywać odległości 1,5m od klientów. W domu dziecko, teściowa w podeszłym wieku (z chorobami przewlekłymi) i ja (też choroby przewlekłe). Boję się. Bo dla mnie i mojej Mamy zarażenie może okazać się śmiertelne.

Rządzący patrzą na galerie handlowe jako całość - że duża powierzchnia, że nie ma większych grupek ludzi. Tak. Akurat. A wszystkie sklepy są wielkopowierzchniowe i samoobsługowe? Toż w wielu sklepach masz kontakt z klientem na odległość wyciągniętej ręki. I co z tego odkażania lad czy terminali? Jak wirusy fruwają :/ I taki pracownik jak załapie, to poniesie dalej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz galerie zamknięte. Ale mają otworzyć i wpuszczać po troch ludzi i zdrowych a i po chorobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry