Widok

A u Was kiedy choinka???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kiedy stawiacie choinke? ja mam ochote postawic wczesniej:)

w domu dzis chce zrobic chociaz nastroj swiateczny typu wystrojenie domu,a jak jest u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
my stawiamy w wigilię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczesniej stawiam stroik,gwiazde,ale choinka w wigilię,stroi ja mąż z córeczką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w piatek albo w sobote kupimy a weekend postawimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wcale, bo nie spedzamy swiat u siebie

a u dziadków pewnie 22-ego bedziemy stawiac

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze ustawialiśmy w Wigilię, ale w tym roku w wigilię nas nie będzie więc pewnie dzień wcześniej;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dzieci juz czekają na choinke..heh podejrzewam ze bardziej na prezenty które pod nią bedą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas nie ma tradycji, że tego a tego dnia ;) myślę, że choinkę postawimy w następny weekend :]

mojemu Synowi też chce się choinki, żeby prezenty pod nią znaleźć ;) chociaż tłumaczę, że to w taki jeden specjalny dzień :] kiedy je się taką uroczystą kolację ;) wtedy będą prezenty (albo rózgi) ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas już stoi.. :) dlatego, że już mam "wylizany dom" i na Święta wyjeżdżamy.. a jak wyjeżdżamy to zawsze stoi wcześniej.. Tym bardziej mąż wraca w tuż przed Świętami i wtedy zawsze jest oczekiwanie na niego.. :)

A w Wigilię ubieramy z dziećmi u babci.. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przed chwilą odebrałam za darmo w gdyni :) Rmf rozdawało 1000choinek

ubierzey ja w czwartek albo piątek :)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam od początku grudnia tak jak przyszły do mnie zamówione u forumki(z piórek), potem doszła mała tradycyjna i takie lampki ledowe co na "badyle" w wazonie suche załozyłam więc wieczorem wszystko się świeci ;)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas w domu bylo ze w wigilie, ale ze my w swieta w domu glownie nocujemy wiec staramy sie troche wczesniej, jak sie posprzata wszystko, mysle ze jak kupimy to bedzie cos kolo piatku i wtedy odrazu ubierzemy (po wczesniejszym namoczeniu choinki)
ale my to taka ok 1m stawiamy na komodzie, zawsze planujemy ze w donicy ale potem nam sie odechciewa bo ceny straszne,a wydatki przed swiateczne takze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopiero 21 lub 22 grudnia, ale mam już inne mniejsze świąteczne gadżety i nastrój już u nas jest :) w ten weekend lampki pod garażem i wianuszek na drzwi planuję powiesić
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie już stoi od 2 grudnia! jak ten czas leci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ubieram zawsze tydzień przed świętami. W tym roku już jutro ubiorę. Ubieram wcześniej bo nie znoszę widoku choinki po świętach więc 2 stycznia ją rozbieram. A najlepszy jest czas oczekiwania na święta więc niech sobie stoi wcześniej niż od Wigilii bo po Nowym Roku już mnie ona nie cieszy.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie stoi od tyg ale mała sztuczna u dzieci w pokojach a ,prawdziwa w przyszłym tygodniu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas w rodzinnym domu ubieraliśmy na 3 dni przed wigilia ot taka tradycja co roku...teraz mieszkając ze swoją rodzinką miałam w planie ubrać w czwartek za tydzień ale właśnie teraz zbieram koncepcję żeby ruszyć tyłek do piwnicy bo ozdoby i choinkę i może dziś może jutro ubierzemy z córeczką :):)

u nas na osiedlu co niektórzy już od początku grudnia mają choinkę i ustrojone balkony ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
0d początku grudnia mam ozdoby świąteczne a choinkę ubierzemy w WIGILIĘ lub dzień przed.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet jeszcze nie pomyślałam o choince, jakiś większych porządków też jeszcze nie mam zrobionych, w tym roku mam jakiegoś doła i nic mi się nie chce robić, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zdołam wziąć się w garść i jakoś to wszystko ogarnę, a mąż może zadba o to, żeby się pojawiła u nas w domku do wigilii :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie już stoją od początku grudnia :)
zawsze dość szybko ubierałam choinkę, bo uwielbiam ten świąteczny klimat- a w tym roku z racji oczekiwania na synka postanowiłam jeszcze przyspieszyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas choinka przystrajana jest w Wigilię :)
kupujemy zwykle kilka dni wcześniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wigilię ale w tym roku bedziemy stroić w weekend bo mały już sie nie może doczekać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała sztuczna została postawiona w jednym pokoju w poniedziałek (ze względu na dzieciaczki) :D żywą kupujemy jutro i stawiamy w niedziele
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my ubieramy jutro :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam choinkę dzisiaj, bo uległam prośbom dziewczynek. Tata wraca dopiero przed świętami, dlatego chciałam im zrobić frajdę. zaraz weźmiemy się za strojenie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My co roku stroiliśmy w wigilię,m ale w tym roku stroić będziemy dzień przed ze względu na to że w wigilię idę do pracy na 8h i wrócę przed samą kolacją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie sa ceny choinek w tym roku za metr ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My pewnie tradycyjnie jak co roku, w samą wigilię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania niby biora za metr kolo 20 zl ale my rok temu wielka, krzaczasto z dużą ilościa galezi choinke kupilismy za 40 zl a wycenial ja facet za 80 wielkie choinki nie schodza tak szybko do blokow ludzie biora male ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas wspólne ubieranie jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas juz stoi od wczoraj:) ale taka doniczkowa wiec po stoi dluzej, a potem do ogrodka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pare dni przed wigilia,czekam na powrot meza i pewnie w przyszyl tyg z Synkiem juz beda ja przustrajac i bedzie stala;)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj Gabryś pierwszy raz w życiu ubierał choinkę ;) ale Mu się podobało :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas wczoraj została ubrana:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas przytargana wczoraj a dziś będzie strojona.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas sa dwie choinki -jedna ubierana dzisiaj a jedna w wigilie przez nasza córkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym kupić w tym roku choinkę trochę wcześniej. Raczej sztuczną/ Gdzie szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym rokku zamawiałam dwa drzewka choinkowe sztuczne do domu w sklepie Admix. Z tego co widzę to nadal w sklepie mozna taką choinkę kupić, cena równiez nie podskoczyła do góry:
https://admix.pl/choinka-sztuczna-sosna-na-pniu-100-cm-311419

Tak wiec jeśli Ci odpowiada to bym brala, bo w sezonie albo tuż przed sezonem ceny pewnie wzrosną (sama również szukam takich dekoracji przez sezonem bo zwykle jest o wiele taniej :)).

Myśle, że na pewno będziesz zadowolona z jakości oraz wyglądu. Drzewko wygląda o wiele lepiej na żywo niż na zdjęciu. Czego jest dowodem fakt, ze wielu znajomych i członków rodziny pytało się czy jest to prawdziwe drzewko po tym jak mnie odwiedzili. I dziwili się, ze jest to drzewko sztuczne.

Wczesniej latami miałam choinki zywe, ale jednak choinka sztuczna jest wygodniejsza.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zazwyczaj około tygodnia przed Wigilią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

krem nawilżający do twarzy (41 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...

do góry