ABC Nieruchomości

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

Gdańsk, Jarosza Henryka Derdowskiego 10A/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - ocena Po kilku zmianach administracji nie wierzyłem, że może być naprawdę dobrze....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Mateusz - ocena Kompetentny administrator, dobry kontakt i współpraca na odpowiednim poziomie
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Dorota - ocena super administrator pomógł nam przy remoncie kapitalnym budynku, kredycie itp.
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Wanda - ocena Jestem bardzo zadowolona z opieki administracji. Nasza Wspólnota miał spore...
~Wanda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Joanna - opinia Odradzam! Arogancja, brak profesjonalizmu. Zapominają że świadczą usługę...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

super zarządca wątek zamknięty po dotychczasowych trudnych doświadczeniach już chyba mało kto z Mieszkańców...
~Stabisław - Zarząd Wspólnoty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

w końcu porządny zarządca wątek zamknięty do tej pory obsługiwał nas administrator od dewelopera, który nie widział...
~Danka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

super zarzadca wątek zamknięty szczerze polecam, niedawno przejął mój budynek od firmy będącej ponad 10 lat...
~Jola
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2011

Polecam wątek zamknięty Wybraliśmy tego zarządcę po bardzo złych doświadczeniach z poprzednim, który...
~J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Mile zaskoczony wątek zamknięty wybraliśmy tego zarządce pełni sceptyzu po dotychczasowych doświadczeniach z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry