Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena Polecam od serca
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Dawid Peta - ocena Bardzo profesjonalny serwis, polecam
~Dawid Peta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Marcin Dubiel - ocena Nie mogę wystawić wystarczająco pozytywnej opinii na temat usług Pana...
~Marcin Dubiel
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Kacper S. - ocena Efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania - nowy zamek działa bez zarzutu....
~Kacper S.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Julia - ocena Nie mogłam być bardziej zadowolona z usług świadczonych w sytuacji...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Rafał - ocena Nie mogłem być bardziej zadowolony z usług świadczonych przez firmę...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

AL - opinia Pan Sergiusz jest mistrzem, w tym co robi. Poradził sobie dzisiaj z moim...
~AL
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

jakub - opinia wątek zamknięty swietny fachowiec, w 100% moge polecic
~jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Super! wątek zamknięty Polecam gorąco, serwis drzwi z blokujacym się zamkiem. Błyskawiczna usługa....
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Najlepszy fachowiec wątek zamknięty Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, uprzejmość i uczciwość! Dziękujemy za...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Regulacja drzwi wątek zamknięty Świetny fachowiec, błyskawiczna realizacja od telefonu do przyjazdu tylko 3...
~Cezar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Wymiana zamka wątek zamknięty Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i fachowo. Polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Zamek w drzwiach wejściowych do mieszkania naprawiony bardzo szybko i...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo sprawna usługa - przyjazd już na następny dzień, sama wymiana zamka...
~AO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi tej firmy. Szybko, profesjonalnie,niedrogo. Dobry i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Wymiana zamka- SERDECZNIE POLECAM! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy!!! 1. Panowie przyjechali...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Słowny wątek zamknięty Zadzwoniłem koło 10.00 z zapytaniem czy dniu dzisiejszym jest możliwośc...
~wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Wymiana zamka wątek zamknięty Polecam serdecznie, bardzo dobry i rzetelny fachowiec.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Awaryjne otwarcie mieszkania wątek zamknięty Zacznę od tego, że wcześniejsi fachowcy po 3 godzinach wiercenia drzwi...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Znakomity gość! wątek zamknięty Jeden z tych, który patrzy się na sytuację i od razu dokładnie wie co zrobić....
~alsaceman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry