ABC school

Szkoły językowe

Gdańsk, Myśliwska 61/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Mój syn uczęszcza do ABC School od 2 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła języka angielskiego. Moje dzieci chodzą na zajęcia...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 maja 2021

Mama - opinia wątek zamknięty Polecamy, nasze dzieci tam uczęszczają, dodatkowo w zeszłym roku starsze...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Moje dzieci uczęszczają do abc school od początku istnienia. Córka została...
~Zofia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2020

Polecam tę szkołę wątek zamknięty Polecam szkołę Abcschool, nasz syn uczęszcza tam niemal od początku jej...
~paujani
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę ABC. Korzystamy z jej usług od momentu jej powstania....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Najlepsza szkoła wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie. Świetna atmosfera , profesjonalni , mili i...
~Jeranika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

gosia - opinia wątek zamknięty Szkoła z rodzinną atmosferą, profesjonalni lektorzy wykorzystujący nowoczesne...
~gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Moje dzieci chodzą do ABC SCHOOL od września. Zajęcia są ciekawe, dzieci...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Dobra atmosfera. Dzieci chętnie chodzą na dodatkowe...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Szkoła godną polecenia wątek zamknięty Nasz syn uczęszcza do ABC School od jesieni 2014. Jak na razie jest to jego...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Szkoła językowa ABC School okazała się dla mnie doskonałym wyborem. Do szkoły...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

szczerze polecam wątek zamknięty Szczerze polecam naukę języka angielskiego w ABC School. Nasz syn uczęszcza...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Szkoła szczególnie godna polecenia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz zajęć angielskiego, które nasz syn...
~mama Maćka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do ABC od września. Uwielbia swoje zajęcia i...
~mama pięciolatki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

szczerze polecam!! wątek zamknięty Szkoła nowa bogato wyposażona w biblioteczkę i poczekalnię dla dojeżdzających...
~mama pięciolatka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Kameralność i fachowość wątek zamknięty Szkoła ABC to bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci z okolicy.Dzięki niej nie...
~gosiak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Polecam ABC School dzieciom wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania, duże wymagania wobec dzieci, ale jednocześnie na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Szkołę oceniam na 5+, moja córcia (3 lata) uwielbia tam chodzić i choć jest...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry