Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia Bardzo życzliwe i rzeczowe podejście do nietypowego problemu z hamulcami...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

klientka - opinia Pan Stanisław doradza fachowo. Serwis super!
~klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Widać od x że sprzedawcy maja zajawkę wątek zamknięty Na razie kupowałem 2 rzeczy. Fajny klimat, rzeczowa obsługa i czuć ducha...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Bałagan wątek zamknięty Kupowałam w Abcsurf sprzęt snowboardowy przez Internet, niestety ubrania były...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Polecamy! wątek zamknięty Postanowiliśmy zrobić kurs kite, ale chcielismy uczyc sie w swoich piankach w...
~chivas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

Rewelacja wątek zamknięty Wypożyczyłem tanio najwyższej jakości sprzęt, który został razem z bagażem...
~T.Sikorski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

nie liczą się z klientem wątek zamknięty wydaje się że jest fajnie ,ale do pewnego momentu.Dzisiaj próbawałem oddać...
~WIESIEK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

WIERNY KLIENT wątek zamknięty MOJE ULUBIONE MIEJSCE NA ROBIENIE ZAKUPÓW KAJTOWYCH I SNOWBOARDOWYCH .EKIPA...
~KAZIK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Największy sklep snowboardowy w trójmieście!!! wątek zamknięty Wydaje mi się ,że po zmianie lokalizacji sklepu z alei zwycięstwa na ulicę...
~x
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

firma godna polecenia wątek zamknięty Jestem stałą klientką sklepu od kilku lat, polecam miłą, pomocną i...
~cirilla
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

świetny sklep wątek zamknięty Duży wybór sprzętu, świetne źródło informacji o nowinkach i technologiach...
~wiewióra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

JB - opinia wątek zamknięty Bardzo duży wybór, świetna ekspozycja, super ceny, a do tego bardzo...
~JB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

~Niki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry