Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Wojtka . Pełen profesjonalizm
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lipca 2024

Katarzyna - opinia wątek zamknięty No zgodnie z nazwą "pogotowie dekarskie" szybko przede wszystkim. Cała reszta...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Miałam tą nieprzyjemność od pewnego czasu borykać się z przeciekiem na dachu....
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecamy usługi firmy abeks. korzystaliśmy kilka razy i nigdy nas nie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Zero profesjonalizmu, zachowanie rodem z przedszkola: po umówieniu się na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Solidna firma wątek zamknięty Firma ABEKS wykonuje naprawy dachów, orynnowania oraz remonty elewacji na...
~Administrator nieruchomości
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

SUPER FIRMA wątek zamknięty Firma ABEKS na jesien zeszłego roku wykonala remont mojego dachu z dachówki...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

Godni polecenia wątek zamknięty Firma Abeks P.Wojtek z ekipą na wiosne 2015r wykonali pokrycie dachu z...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2015

firma godna polecenia 100% wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Wojtka z ekipą dobrych...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Polecam firme ABEKS wątek zamknięty Firma Abeks W listopadzie 2012r.wykonała remont mojego dachu.Dach został...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Profecjonalni fachowcy .Panowie wiedza o co chodz w tym co robia .Naprawde...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

pochwała wątek zamknięty prawdziwe rzemiosło ,nie ma dla nich trudności nie do pokonania warto...
~Wanda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

pogotowie na czas wątek zamknięty Pare dni temu powierzyłem firmie Adakx naprawy dachu w koim domku na działce...
~Maras
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

super wątek zamknięty super
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

WSZYTKO OK...GORACO POLECAM WSZYSTKIM !!!!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie. 100% pozytyw. Gorąco polecam! DZIĘKUJĘ!!!
~Karol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry