Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super współpraca 100 % zadowolenia wątek zamknięty Zakup w tym salonie i korzystanie z ich usług to czysta przyjemność ....
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Marzenia się spełniają... wątek zamknięty Dzień dobry. Człowiek powracający po 20-tu latach na siodełko motocyklowe...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Mile zaskoczony wątek zamknięty Witam. Na koniec kwietnia stałem się szczęśliwym posiadaczem Triumpha...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Szybko tanio i profesjonalnie. Firma godna polecenia. wątek zamknięty Witam Moja znajomość z salonem AC Motors rozpoczęła się pod koniec czerwca....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Serwis i sklep wątek zamknięty Nie moge powiedziec zlego slowa o tej firme, motocykl po przegladzenie dziala...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Michał - opinia wątek zamknięty chciałem kupić całość na motor.. wybór nie był duży, na zamawiane rzeczy...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

serwis wątek zamknięty Masakra. Moto po wypadku a panowie "serwisanci" przekonują że rama na 100%...
~mr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

korzystanie z serwisu wątek zamknięty Oddałem motocykl do przeglądu kontrolnego . Szybko, tanio i solidnie.Nie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Jestem zawidziony wątek zamknięty Po wpłaceniu kasy już nie jesteś klientem tylko petentem. Pan Grzegorz...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty Kupowałam spodnie i kurtkę na moto,w tym temacie jestem jeszcze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

serwis wątek zamknięty Serwis jak najbardziej polecam,przystępne ceny i szybkość obsługi.
~adi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry