Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena Wolińska - opinia Polecam w 100%!!! Pracownicy biura okazali się bardzo profesjonalni i...
~Marzena Wolińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Tomasz Piotrowski - opinia Miałem okazję skorzystać z usług firmy i jestem bardzo zadowolony z jakości...
~Tomasz Piotrowski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2023

Николай - opinia wątek zamknięty В сентябре с семьей снимали аппартамент через фирму acco rent (они же...
~Николай
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Mariusz P. - opinia wątek zamknięty Pobyt w apartamentach za każdym razem wiąże się z dbałością o każdy szczegół....
~Mariusz P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Student SSW - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Wszystko zgodne.
~Student SSW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Najemca - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i wszystko jest zgodne z opisem.
~Najemca
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Marek Szybucha - opinia wątek zamknięty Właśnie tak współpraca powinna przebiegać. Nie mam zastrzeżeń a wręcz...
~Marek Szybucha
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Piotr Banka - opinia wątek zamknięty Jestem studentem drugiego roku na UG. Wynajmuję mieszkanie od tygodnia...
~Piotr Banka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Acco Rent bardzo dziękuje za udany sezon. Jestesmy z zoną pod wrazeniem pracy...
~Robert
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Alina - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem obsługi mojego mieszkania. Polecam i jeszcze raz...
~Alina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Robert Krawczyk - opinia wątek zamknięty Witam. Od września współpracuję z firmą acco rent - wynajmuję mieszkanie za...
~Robert Krawczyk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry