Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DRAMAT a nie ekspert! wątek zamknięty Szczerze odradzam! Ja bym im już nawet nie dał dolać płynu do spryskiwacza....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Uczciwie wątek zamknięty Zerwany pasek klinowy z napinaczem. Samochód naprawiony w jeden dzień,...
~dwf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

dobra robota wątek zamknięty Terminowi, cenowo bez zarzutu. Klimatyzacja w Astrze naprawiona bez problemu,...
~pentek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

dobry warsztat wątek zamknięty Pisze tą opinię stały klient od 11 lat warsztatu AGexpert, jestem zaskoczony...
~Paweł W.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2015

usunięcie usterki wątek zamknięty Na początku stycznia oddałem opla astrę kombi z problemem odpalania usterka...
~Właściciel opla astry
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Super wątek zamknięty Dwa warsztaty nie potrafiły naprawić, natomiast tutaj w 3 godziny i po...
~Peter
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

TRAGEDIA!!! wątek zamknięty Z usług tego zakładu korzystałam dwukrotnie, raz naprawa klimatyzacji, a raz...
~zawiedziona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

droga usługa wątek zamknięty napełnieni czynnika, jedno z droższych jakie znalazłem,
~r
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Próba wymiany szyby przedniej w S60 wątek zamknięty Szczyt ignorancji i niekompetencji . Umówiony byłem na kilka dni naprzód ,...
~Jacek Śliwicki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

... wątek zamknięty W sumie może i dobrze naprawiają, bo po naprawach problemów nie miałem z tym...
~Kaszti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

nie polecam wątek zamknięty Zasadniczo samochod przetrzymany o 1 dzien, moze niezbyt dlugo, ale caly czas...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Warsztat z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Skorzystałem z usług tego warsztatu 2x i w porównaniu...
~nazum
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

sympatyczna i fachowa obsługa wątek zamknięty zostałam szybko, fachowo obsłużona, ceny przystępne i do rozmów
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

sympatyczna i fachowa obsługa wątek zamknięty zostałm szybko, fachowo obsłużona,
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

strasznie drogo - oszukują wątek zamknięty strasznie drogie części, które mozna kupić gdzie indziej o wiele taniej - nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 grudnia 2007

szybko i niedrogo wątek zamknięty jestem zadowolona z usług, zostały wykonane szybko,niedrogo .
~małgorzata
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

16

wątków

do góry