Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie.
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Emil Stańczak - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm szybka przeróbka instalacje gazowej z podłączeniem kuchenki
~Emil Stańczak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie i solidnie. wątek zamknięty Pan Andrzej wymieniał u nas piecyk gazowy Junkers i muszę przyznać że miło...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Miałam do wymiany stara instalację gazową, w kilka godzin instalacja została...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Ogrzewanie gazowe wątek zamknięty Pan Andrzej robił u mnie w mieszkaniu ogrzewanie gazowe, cała instalacja,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

... wątek zamknięty Robota w miare poprawnie zrobiona ale..... Panie Andrzeju dlaczego ??...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Wymiana instalacji wątek zamknięty Korzystałam z usług Pana Andrzeja w związku z naprawą nieszczelnej instalacji...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Godny polecenia wątek zamknięty W dzisiejszych czasach mamy ogromy wybór firm, osób, korporacji, które...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Bardzo dobra jakość za przystępną cenę wątek zamknięty Szczerze polecam Pana Góralskiego. Słowny i terminowy. Bardzo przystępna cena...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry