Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdynia wątek zamknięty Jestem po wizycie serwisu , przemiły człowiek , kompetentny , konkretny ,...
~zuza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

PZ - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, przede wszystkim za fachowość.
~PZ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

I takich nam potrzeba! wątek zamknięty Znalazłem firmę w internecie i zadzwoniłem w sprawie zmywarki. Rozmowa była...
~Zenon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Super fachowiec wątek zamknięty Bardzo dobry i szybki kontakt.profesjanalna obsługa. Moja zmywarka myje jak...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Zmywarka i pralka wątek zamknięty Łatwy i bezproblemowy kontakt z Panem spowodował, że już na drugi dzień o...
~A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Zmywarka. wątek zamknięty Rzetelna obsługa serwisanta,natychmiastowa diagnoza usterki,jakość wykonania...
~Grazyna.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Zmywarka wątek zamknięty Firma godna polecenia, Pan który mi naprawiał to bardzo kompetentna i miła...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

polecam ! wątek zamknięty Szybko i fachowo wykonana praca
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Profesjonalna porada wątek zamknięty Co prawda tylko telefoniczna, ale kiedy okazuje się, że pralki nie opłaca się...
~Adam C.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Super firma wątek zamknięty Profesjonalna robota.
~Tom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Naprawa pralki wątek zamknięty Bardzo szybka realizacja, od telefonu do rozliczenia mineło niespełna 2h....
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Pan odebrał telefon mimo, że była sobota i do tego dzień przed Sylwestrem....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

~WM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Po ciężkich przeprawach z pseudo fachowcami od zmywarek trafiłam na tę...
~AW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Naprawa pralki wątek zamknięty Świetny fachowiec, już po paru minutach rozmowy człowiek jest pewien że...
~Mateusz P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Zmywarka wątek zamknięty Polecam. Zmywarka naprawiona 2h po tel, ze jest zepsuta.
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Szybko, fachowo, rzetelnie, sprawnie. Tak, jak jest obecnie na rynku...
~Mika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

DROGO. wątek zamknięty Nie polecam, przez telefon pan podał kwotę 70 zł gdy zmywarka jest...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

POlECAM!!!! wątek zamknięty Szybko, fachowo i terminowo. Bardzo sympatyczny,konkretny Pan. Gorąco polecam.
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Naprawa zmywarki Bosch - pełna satysfakcja ! wątek zamknięty Zdecydowanie i bez zastrzeżeń polecam usługi tej firmy . Super merytoryczna...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

69

wątków

do góry