Widok

AIC tuchom

niska płaca, duze wymagania, brak mozliwosci awansu i podwyzek, ciężka praca, żadnych dodatków,.. ,wszystcy uciekają po przeprowadzeniu miesiaca a nieudaczniki zostają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W 100 % Przyznaje racje koledze. Sam tam spędziłem chwile czasu. Nie polecam najgorszemu wrogowi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry