Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remik - ocena Plakatowanie wykonane przez firmę AK media zostało wykonane wzorowo.Plakaty...
~Remik
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Koncerty impresariat - ocena Bardzo dokładnie zostały rozniesione ulotki do skrzynek pocztowych oraz...
~Koncerty impresariat
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 września 2023

Julia - opinia Bardzo polecam współpracę z agencją reklamową AK Media Dystrybucja. Zlecona...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Marta Jeżyna - opinia AK Media Dystrybucja jest dla mnie znamienitym partnerem do kooperacji....
~Marta Jeżyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

usługi Świętego Mikołaja - opinia Kolejny raz zleciłem usługę rozniesienia ulotek z moją świąteczną ofertą....
~usługi Świętego Mikołaja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Aleksandra Chyczewska - opinia Serdecznie polecam współpracę z Agencją Reklamową AK Media Dystrybucja....
~Aleksandra Chyczewska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Marian Sz - opinia Bardzo dobry kontakt z firmą.AK Media rozniosła dla mnie 90000 egzemplarzy...
~Marian Sz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Zadowolony klient wątek zamknięty Polecam firme kolportażową.Jestem zadowolony.
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Profesjonaliści wątek zamknięty Zlecenie AK media dystrybucja wykonała prawidłowo zgodnie z moimi...
~Impresariat Eugeniusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Plakatowanie , roznoszenie gazet wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca. Gazetki naszej szkoły zostały rozniesione zgodnie z...
~Marta K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Rzetelność i profesjonalizm firmy AK Media Dystrybucja wątek zamknięty Z firmą AK Media Dystrybucja współpracowaliśmy po raz pierwszy. Nasza ocena...
~Batroy Gdynia sp. z o.o.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Profesjonalna obsługa w dobrej cenie wątek zamknięty Możemy z czystym sumieniem polecić firmę AK Media jako profesjonalistę w...
~LK&Projekt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Szybko, tanio i profesjonalnie - kontakt i sprawozdanie z akcji spełniło w...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Kolportaż wątek zamknięty Szybko, rzetelnie i terminowo zdecydowanie polecam Ak media. Kolejnym razem...
~JD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

kolportaz wątek zamknięty Polecam firma sprawdzona ludzie sympatyczni oby wszyscy byli tacy.
~Madlen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Najbardziej profesjonalna firma z jaka miałam okazje współpracować wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie spotkałam tak profesjonalnej firmy, wszystko na czas i...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Kolportaż ulotek i plakatowanie wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z wykonania zlecenia plakatowania w szkołach,...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Rozczarowany wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowany usługami tej firmy. Nie polecam.
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Super profesjonalna firna wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam tak uczciwego właściciela, professionalnie przygotowanych...
~Janina Krzysztofa Smarkala-Casti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Akmedia wątek zamknięty Witam. Muszę powiedzieć, że to jest baaardzo cwana firma. Pieniądze przesłali...
~pracownik akmedia
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

44

wątków

do góry