Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia Bardzo polecam te szkółkę, z doświadczenia mogę powiedzieć, że zarówno Pan...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Endriu - opinia Zdane za pierwszym :) Super instruktorzy.
~Endriu
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Natalia - opinia Najlepsza szkoła jazdy jaką znam. Udało mi się zdać teorię i praktykę za...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Jagoda - opinia Polecam. Szkoła jazdy z doświadczeniem trzymająca wysoki poziom. Zdałam za...
~Jagoda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Urszula - opinia Świetna szkoła nauki jazdy i cieszę się, że tutaj trafiłam. Pan Andrzej to...
~Urszula
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Po prostu świetna szkoła! Pan Andrzej to bardzo cierpliwy i merytoryczny...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam tą szkołe jazdy! Na jazdy chodziłam z uśmiechem i...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę. Na jazdy przychodziłam z chęcią i wracałam z nich też...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Szkoła jazdy Alb wątek zamknięty Miła bezstresowa atmosfera i czas poświęcony kursantowi to gwarancja...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Profesjonalna szkoła jazdy. wątek zamknięty Polecam serdecznie szkołę jazdy Alb wszystkim osobom, które jeszcze nie...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

the best wątek zamknięty dopiero kilka razy byłam na kursie, ale już mogę powiedzieć, że nauczyłam się...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

super! wątek zamknięty jeśli ktoś szuka najlepszego miejsca na naukę jazdy, to dobrze trafił. ALB...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Panowie instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, a jednocześnie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Jako jedyna firma w Gdańsku znalazła dla mnie termin "na już", czyli na...
~Maurycy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

TA SZKOLA JAZDY TO STRZAL W DZIESIATKE !!! wątek zamknięty Wlasnie zdalam egzamin na moje wymarzone prawo jazdy i zachecam do nauki w...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem świeżo po zdaniu egzaminu (zdane za 3 razem). Polecam z całego serca...
~Michal K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie w świetnej atmosferze z instruktorem aż chciało...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie. Wszystko załatwione w miłej atmosferze. Skorzystałam z...
~Aldona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Cenne rady i profesjonalizm na drodze wątek zamknięty Polecam jazdy pod skrzydlami Pana Bartosza ! Na egzaminie praktycznym...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam szkółkę. Pan Bartosz bardzo wyrozumiały, opanowany, cierpliwy,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

62

wątków

do góry