ALFA

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Targ Drzewny 3/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikola - ocena Z całego serca polecam całą szkołę Alfa! Od teorii po praktykę! Bardzo dobra...
~Nikola
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Diana Krasevich - opinia Bardzo polecam wybrać kursy w Alfa. Łatwo zdany egzamin państwowy. Pewność za...
~Diana Krasevich
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Julka - opinia Realizowałam kurs w formie intensywnej od kompletnego zera i to był strzał w...
~Julka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Sylwia M - opinia Serdecznie polecam OSK Alfa, oba egzaminy zdane za pierwszym razem! Wiedza...
~Sylwia M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2022

Amelia Cejko - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo mocno, szkółkę Alfa w Gdańsku. Bardzo przyjemna atmosfera,...
~Amelia Cejko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Julia - opinia wątek zamknięty super szkółka! gorąco polecam przyszłym kierowcom! Pan Michał- właściciel ma...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ten ośrodek. Rzetelna nauka teorii oraz praktyki poskutkowały...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

Wer - opinia wątek zamknięty Super, w szczególności polecam instruktora Kamila, który super przygotował...
~Wer
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Co tu dużo pisać, polecam gorąco! Zdałam za pierwszym razem, a na kursie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Izabela O - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy dzięki, której udało mi się zdać egzamin przy pierwszym...
~Izabela O
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Monika P - opinia wątek zamknięty Bardzo mili instruktorzy,(polecam Pana Maćka S.) dobre nauczanie, zdałam za...
~Monika P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam usługi osk alfa dla każdego przyszłego oraz byłego kierowcy. Trzy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Kostexon - opinia wątek zamknięty Naprawdę dobra szkółka prawa jazdy. Widać zaangażowanie ze strony...
~Kostexon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Polecam!! Kontakt z panem Michałem (właścicielem) był bezproblemowy....
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy! Polecam z całego serca! Najlepszym instruktorem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkółka, super kontakt Polecam instruktorka Pana Macieja S....
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców w Trójmieście, bardzo...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 maja 2021

Bernadeta Ba - opinia wątek zamknięty Moja droga do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy była dość długa,...
~Bernadeta Ba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2021

Oliwia - opinia wątek zamknięty Serdecznie pozdrawiam i polecam Alfę, wszystko pozdawane elegancko za...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Zastanawiasz się nad wyborem OSK? Niedawno też miałam ten dylemat po latach...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry