Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Niewielki zakład, a pełen profesjonalizm, pomocna obsługa, szybko i fachowo:)
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Polecam... wątek zamknięty Zapłaciłam nie dużo za oprawę pracy magisterskiej. Polecam.
~julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam firmę ALG, korzystałam nie raz i jestem zadowolona.
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

poligrafia wątek zamknięty Już kilka lat korzystam z usług firmy ALG. Zawsze solidnie, w terminie no i...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

BIK Serwis Sp. z o.o. - opinia wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z usług firmy ALG. Zawsze szybko, porządnie i...
~BIK Serwis Sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Wysoka jakość wątek zamknięty Chciałbym podzielić się swoją opinią nt. usług poligraficznych. Wykonywałem...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

firmowo i prywatnie wątek zamknięty Korzystam z usług firmy ALG we Wrzeszczu od wielu lat. W miarę poszerzania...
~IKu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Klient z Gdańska - opinia wątek zamknięty Cenię terminowość, rzetelność, słowność w biznesie oraz gwarancję wysokiej...
~Klient z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Firma godna polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi firmy ALG wszystkim potencjalnym Klientom....
~Marcin J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Top firma wątek zamknięty Bardzo dobra firma , wyjątkowo pro klientowskie nastawienie , ceny i terminy...
~Jerzy Kluk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Szybko, składnie, w dodatku miło! wątek zamknięty Od roku z hakiem korzystam z usług ALG-u. Pan Leszek zawsze dokładnie...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

100 % profesjonalizmu wątek zamknięty Firma gwarantuje wysoką jakość wyrobów, solidność, trwałość, estetykę oraz...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry