ALVIS

Hotele dla zwierząt

Gdańsk, Ogarna 117/118/LOK.2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jolanta - ocena serwis opieki nad zwierzętami jest na b. wysokim poziomie , opiekunki oddane...
~jolanta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Krzysztof - ocena Bardzo dobrze realizują usługę. Korzystałem kilkukrotnie. Polecam
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Pashko_BY - opinia Very nice service. Using it constantly. The dog is very happy to stay
~Pashko_BY
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Liliya - opinia Kvita to wspaniały opiekun. Zawsze bardzo martwię się o moje koty, ale z nią...
~Liliya
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2023

Magda - opinia Fantastyczna sprawa! Bardzo dobry kontakt z firma, bardzo szybko ustaliliśmy...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Witek - opinia Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalny opiekun, zadowolony zwierzak
~Witek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Ewa Cytryniak - opinia Dziękuję bardzo za super opiekę Alvis! A najbardziej chciałabym podziękować,...
~Ewa Cytryniak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Magdalena - opinia Gorąco polecam firmę Alvis. Doskonały kontakt, informacja jak przebiega...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Michał K. - opinia Alvis to miejsce, w którym z dużym spokojem zostawiam swojego psa, kiedy...
~Michał K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Joanna - opinia Dziękuję Alvis! Pierwszy raz od dawna miałam bezstresowy urlop. Mój 8-letni,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2022

Michał - opinia Witam, mam na imię Michał i pracuję w Alvis jako opiekun. Przeszedłem...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Witold - opinia Super miło profesjonalnie. Polecam w 100%
~Witold
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Oleksandra - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam z korzystania z usług firmy Alvis. Super opieka....
~Oleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Profesjonalna opieka, bardzo dobra komunikacja. Codziennie fotorelacja plus...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i gorąco wszystkim polecam. Bardzo szybko wszystko...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2022

Angelika - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam z korzystania z usług firmy Alvis. Mój malutki piesek...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy opiekunki mojego psiaka. Świetny kontakt,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Super szybka obsluga i komunikacja. Zastanawiam sie, czy Wy w ogole macie...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Dima - opinia wątek zamknięty Gorąco polecamy! O pieska dbali jak o własne dziecko. Dopasowały się do...
~Dima
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Agnieszka Piątkowska - opinia wątek zamknięty Profesjonalną obsługę od przyjęcia zlecenia do zamknięcia usługi. Jasna...
~Agnieszka Piątkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry