AMBER Hotel

Hotele

Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Polecam, świetne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej. Obsługa...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Stypa wątek zamknięty Organizowalismy stype w hotelu Amber. Obsluga na najwyzszym poziomie,...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajny hotel, czyste pokoje, super śniadania i bardzo dobre jedzenie w...
~kachna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Amber Hotel wątek zamknięty Bardzo fajny hotel. Mieszkałem tam w trakcie wyjazdu biznesowego. Wygodnie,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

WESELE 28.09.2013 wątek zamknięty Polecam wszystkim zorganizowanie wszelkiego rodzaju imprez w hotelu Amber....
~Paweł.Ł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Wesele 13_09 wątek zamknięty 13 września mieliśmy wesele w hotelu Amber. Z całą odpowiedzialnością i...
~Anna i Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

POLECAM !!!!!!! wątek zamknięty W hotelu Amber organizowaliśmy nasze wesele które miało miejsce 30 sierpnia...
~Monia i Adaś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

wesele wątek zamknięty na weselu podano "oszukaną" wódkę. tzn. była to finlandia, każda banderola...
~Pan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

pobyt-wesele wątek zamknięty Jedzenie znakomite.Obsluga b.mila.polecam
~syla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim restaurację w hotelu Amber. Zorganizowałam tam...
~D.Z
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Spełnione marzenie o cudownym weselu! wątek zamknięty Wesele zorganizowane w Hotelu Amber okazało się strzałem w 10 i spełnieniem...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Bardzo dobrze prowadzony hotel na wysokim poziomie. wątek zamknięty Polecam wszystkim , ktorzy szukaja sali na impreze okolicznosciawa, jak...
~Pawel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Hotel Amber- godny polecenia! wątek zamknięty Hotel Amber wybraliśmy jako miejsce zorganizowania naszego przyjęcia...
~Asia i Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

dobra restauracja wątek zamknięty Polecam restaurację, bardzo smaczne jedzenie w przystępnych cenach. Warto się...
~muerte
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

Polecam na 1000% wątek zamknięty Dnia 10.07.2010r organizowałam swój ślub w tym hotelu i jestem bardzo...
~Malwina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry