Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Polecam z całego serca warsztat ANRO. Panowie ze szczególnym zaangażowaniem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakość usług. Po naprawie praktycznie nie da się odróżnić miejsc...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Wszystko terminowo i profesjonalnie, polecam ! Auto w stanie lepszym niż...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Stanisław - opinia wątek zamknięty Zwracam uwagę na warsztat samochodowy „ANRO” z Gdańska-Brzeźna. Mam bardzo...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam - bardzo dobry kontakt, auto zrobione świetnie, plus mega szybko :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Polecam, naprawdę warto! wątek zamknięty Do ANRO wróciliśmy po jakichś 10 latach... Niestety z powodu przeprowadzki...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Pełen profesjonalizm + terminowość wątek zamknięty Całość usługi wyceniona na maila, świetny kontakt z obsługą. Drobne rzeczy...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

oferta OC wątek zamknięty Z oferty ubezpieczenia OC skorzystałem przy okazji likwidacji szkody z OC....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

. wątek zamknięty Rzetelna i szybka naprawa, polecam
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Zlecone naprawy wykonane rzetelnie i szybko.
~Mihaił
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Likwidacja szkody wątek zamknięty Wybrałam ten warsztat z listy udostępnionej przez ubezpieczyciela i to był...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Pomoc przy awarii auta wątek zamknięty Jestem wdzięczna za błyskawiczną pomoc jaką pracownicy ANRO mi udzielili. Nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Polecam Anro! wątek zamknięty Obsługa klienta i serwis auta na mistrzowskim poziomie. Auto naprawiane...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Super serwis polecam wątek zamknięty Dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze udało się zrobić w aucie część...
~Michał i Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Super wątek zamknięty Wybraliśmy się na wakacje do Gdańska, a tu co awaria samochodu. No ale na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Mega zadowolony! wątek zamknięty Sobota, popołudniowa godzina, za oknem upał, wszyscy na plaży, ale nie firma...
~Igor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Zadowolony wątek zamknięty Duży plus za pomoc przy likwidacji szkody. Auto fachowo przygotowane do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Piotr - opinia wątek zamknięty Z usług warsztatu korzystałem w ciągu ostatnich dwóch tygodni dwa razy. Przy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm panów z warsztatu. Fachowa obsługa. Do tego miła i...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Powrót do Anro wątek zamknięty Jak zwykle wszystko idealnie, kolejny raz wracam do Anro i kolejny raz...
~emem
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

40

wątków

do góry