Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najgorszy sekretariat! wątek zamknięty Jestem słuchaczem technik usług kosmetycznych. Nauczyciele fajni, ale...
~Xxx
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

AP EDUKACJA - OSZUŚCI !!! wątek zamknięty Czy ktoś w Gdańsku ma problem z wypłatą pensji ??? Ja nie mam od 4 miesięcy....
~brak kasy
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Naciągacze wątek zamknięty Kilka miesięcy temu szkoła miała poważne problemy z opłaceniem pensji swoich...
~tekwe
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Jestem zadowolony wątek zamknięty Pracuje dla AP od 3 miesiecy, mialem mieszane uczucia gdy zawieralem...
~nauczyciel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Bardzo fajnie wątek zamknięty Zaczynam drugi kierunek, jestem zadowolona.
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Świetnie wykwalifikowana kadra! wątek zamknięty Świetnie przygotowani wykładowcy, sprawnie i kompetentnie prowadzą zajęcia. A...
~Dosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Żenada wątek zamknięty Jedna wielka masakra. kierunek otworzono przy ilości 4 osób tera zostały dwie...
~ja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2014

Wybierzcie jakąkolwiek inną szkołę wątek zamknięty Wybierajac ta szkole myslalem ze faktycznie zdobede zawod oraz ukoncze...
~Big Smoke
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2014

Oszukanie AP Edukacji / Rozwiązania wątek zamknięty Zostałem oszukany i potraktowany przez AP Edukacja jak śmiecie, a na początku...
~Jurek Prawdziwy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Polecam szkołę policealną AP Edukacja wątek zamknięty Ukończyłem tam dwa kierunki, więc trochę w tej szkole spędziłem czasu. Szkoła...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Kurs przedłużania metodą żelową na tipsie Gdańsk wątek zamknięty Niestety nie jestem zadowolona z kursu ;( choć bardzo chciałam wiele się...
~uczeń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2015

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA wątek zamknięty Porażka, szkoła zupełnie nieprzygotowana do nauczania w tym kierunku. Brak...
~asystentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

apedukacja gdańsk wątek zamknięty Witam właśnie zapisałam się na kurs technik fryzjerski ale boje się że grupa...
~Curie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

.... wątek zamknięty Poziom nauczania - o ile można to nazwać nauczaniem jedna wielka żenada to co...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Ocena oddziału w Gdyni wątek zamknięty Pomijając problemy z dobraniem kierunku szkoły - w szkole jest mnóstwo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Konsekwencja złych decyzji. wątek zamknięty Jeszcze kilka lat temu szkoła miała dobrą opinię. Niestety zamiast zadbać o...
~Autor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

NAPRAWDE NIE POLECAM. wątek zamknięty ZAPISAŁAM SIĘ DO POLICEALNEJ, SZKOŁA ZASTRZEGŁA SOBIE ŻE JEŻELI GRUPA NIE...
~XXX
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

żenada wątek zamknięty poziom żenujący. zajęcia odwoływane notorycznie, wykładowcy nieprzygotowani...
~dora
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Uczen AP Edukacja wątek zamknięty Zaczynając szkolę pierwsze pół roku spełniało oczekiwania nas słuchaczy na...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

Super! wątek zamknięty Jakiś czas temu skończyłem tą szkołę. Było trochę wątpliwości co do niej ale...
~Paweł
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

36

wątków

do góry