AQUA

Nauka pływania Aquafitness

Gdańsk, prof. Michała Siedleckiego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Idealna nauka pływania ! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć pływać i nauczyć swoje dzieci...
~Arleta
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2018

bernadetta tiszkowska - opinia Najlepsi, grupy dzieci 2-3 osobowe, skuteczni, metodyczni, po prostu fachowcy!
~bernadetta tiszkowska
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 stycznia 2020

Super szkoła, córka uwielbia zajęcia wątek zamknięty A Pan Daniel ma.naprawdę super podejście do dzieciaków
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Do n.p. AQUA uczęszcza moja cała rodzina. Małe grupy, fachowi instruktorzy,...
~Diig
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2017

Zdecydowanie polecam ! Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny ! wątek zamknięty Serdecznie polecam Aqua wszystkim dorosłym, starszym i młodszym. Bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2016

polecam! wątek zamknięty Rewelacja. Syn chodzi 2 rok na zajęcia na basenie na PG. Na basenie max 10...
~i.o.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2016

nauka wątek zamknięty polecamy bardzo staranie podchodzą do zajęć.i bez problemu syn nauczyl sie...
~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Polecam każdemu, kto chce się nauczyć pływać wątek zamknięty Indywidualne podejście, cierpliwość, różnorodność ćwiczeń, miła atmosfera.
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Wspaniała szkoła pływania wątek zamknięty Jestem w Aqua już trzeci rok, uczyłam się od zera, ludzie tam pracujący są...
~Bocja30
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2012

Było zbyt pięknie.... :(((( Nie ma już basenu w Osowie.... :((( wątek zamknięty Szkoła bardzo Fajna.... i szkoda, że wydzierżawiający basen podniósł ceny i...
~Ojciec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2012

Osowa wątek zamknięty Polecam tą szkółkę. Pani Milena jest fantastyczna. Moje dziecko uwielbia te...
~ika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2012

basen wątek zamknięty małe grupy, świetne podejscie do dzieci!!! ,mój syn z niecierpliwoscią...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2011

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Pan Piotr ma bardzo fajne podejście do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2011

nauka pływania wątek zamknięty Bardzo dobre podejscie instruktorów do sprawy, małe grupy. Nauka pływanai to...
~podopieczny szkółki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

14

wątków

do góry