AQUAMA

Nauka pływania

Gdynia, al. Jana Pawła II 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał O - opinia wątek zamknięty Dziękuję Magdaleno za cały trud jaki włożyłaś w moją naukę pływania jestem...
~Rafał O
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Paweł Kłos - opinia wątek zamknięty Przez rok uczęszczałem do pani Magdy na zajęcia z nauki pływania i muszę...
~Paweł Kłos
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Kris - opinia wątek zamknięty Super szkoła,już pływam.A bałem się wody-teraz jest ok.
~Kris
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2019

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Zanim trafiłem do Magdy naukę pływania czerpałem wiedzy od innych ludzi ale...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Magdalena, instruktorka z powołania. Perfekcjonistka w każdym calu. Przy niej...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Doskonała szkoła pływania dla małych i dużych wątek zamknięty Gorąco polecam. Pani Magda ma podejście zarówno do dorosłych, jak i dzieci....
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Nauka pływania dla dzieci wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z lekcji pływania u Pani Magdy, a co ważniejsze -...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jak trafiłem do Magdy wydawało mi sie ,że trochę umię pływać,już po pierwszej...
~JAROSŁAW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Szczerze polecam. wątek zamknięty Jesteśmy z Rumi. Mój wtedy pięcioletni syn po raz pierwszy w życiu pojawił...
~Franciszek C.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Pani Magda robi naprawdę dobrą robotę wątek zamknięty Posłałem starszego syna (wtedy lat 5) pod skrzydła Pani Magdy przeszło rok...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Bez bólu i ciśniemy! wątek zamknięty Profesjonalizm, wyczucie, wiedza i swietne poczucie humoru. Zdyscyplinowac...
~Zaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Kasia wątek zamknięty A ja zupełnie byłam zielona i strasznie się bałam. Termin triathlonu był...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Nauka pływania Magdalena Majewska wątek zamknięty Magdalena Majewska jest świetną trenerką,uczciwa i bardzo rzetelna osoba,przy...
~Ania Tusk-Synakiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Lecie dla dzieci wątek zamknięty Super podejście do dzieci, bardzo profesjonalne z duża dawka humoru, syn...
~Mama Igora
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Pani Magdalena ma bardzo dobre podejście do dzieci wątek zamknięty Po kilku miesiącach treningów pod okiem p. Magdy moja 5 letnia córka bardzo...
~Łukasz Rutkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Magda jest twarda i skuteczna :) wątek zamknięty Przełamałem strach przed pływaniem i to w stosunkowo krótkim czasie.
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

SUPER wątek zamknięty Magda jest fajną dziewczyną, i bardzo dobrą nauczycielką. Nie sądziłam, że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

od zera do bohatera ;) wątek zamknięty Na basen zaczęłam chodzić po kontuzji w wyniku wypadku rowerowego, tylko...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Pozbyłam się lęku przed wodą po 4 lekcjach!! wątek zamknięty Świetnia nauczycielka, bardzo fajny klimat, mój paniczny lęk przed wodą minął...
~Kasia Gdynia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Opinia wątek zamknięty Polecam P. Magdę! 100%zadowolenia!:)
~Bogna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry