Widok

ARGONAUT - JEDNA WIELKA POMYŁKA

Odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi - potwierdzam, że traktują klienta jak śmiecia - chamskie, prostacki odzyski na zwykłe pytania, nieumiejętności składnego odpowiadania na pytania i zwykłe buractwo - to charakteryzuje jednego z pracowników Argonaut. Dokonałem 2 rezerwacji a po przyjściu na basen okazało się, iż jest tylko jedna. Na moje pytania uzyskałem odp: "pisałem w mailu, trzeba czytać". W mailu nic nie było, poza POTWIERDZENIEM rezerwacji. Odradzam - sam wolę zapłacić więcej i chodzić z przyjemnością niż z nimi mieć do czynienia.
PS. A za chamskie odzyski do mojej narzeczonej powinienem ostrzej zareagować!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 32
Domyślam się, że chodzi o właściciela tej firmy, z którym również miałem nieprzyjemność kontaktu
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 31
Chamstwem, złośliwością i brakiem dobrego wychowania Tomasz D. przebija każdego. Niechlujna i chaotyczna strona internetowa, ciągle zmieniane zasady rezerwacji, zajęcia powadzone amatorsko i bez minimalnego zaangażowania niepunktualnych się instruktorów. Żeby się przekonać o fatalnym poziomie tej żałosnej firemki (a szczególnie Tomasza D.) wystarczy:
a) wejść na ich stronę (po piętnastu minutach można się poczuć jak w labiryncie bez wyjścia),
b) zadzwonić do biura, gdzie dowiemy się jacy jesteśmy niedomyślni i tępi, ale nic na temat nas interesujący,
c) napisać maila z pytaniem o dowolne zajęcia - odpowiedź będzie enigmatyczna jak przepowiednie Nostradamusa.
Najciekawsze jest jednak to że różne fora internetowe pełne są wychwalających "pana Tomka" postów, których większość napisana jest w podobnym stylu i zawiera odsyłacze do strony f-my Argonaut, co rodzi podejrzenie że kupowane są one na allegro od "zawodowych pisaczy postów" ;-) lub są autorstwa Tomasza D. Niech każdy kto czyta tę wypowiedź traktuje ją jako ostrzeżenie przed "firmą" Argonaut.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 19
Idealny opis. Właśnie napisałem o nich opinie na trójmieście. Tak jak wspomniane wyżej, skandaliczne traktowanie klienta. Facet traktuje dzwoniącego jak śmiecia polecam zadzwonić na numer 0-510-17-88-19 i spytać się o dostępność zajęć (a przed tym włączenia nagrywania, szkoda że tego nie zrobiłem bo byłoby co publikować na sieci). Może i mają kompetencje ale podejście do klienta powinni zmienić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16
PODEJŚCIA DO LUDZI, A W SZCZEGÓLNOŚCI DO DZIECI TO NIE MAJĄ ZA GROSZ. Główna ich dewiza to "Ja jestem Panem, reszta ludzi to śmieci". Nie liczą się, ani z ludźmi, ani z ich uczuciami. Najważniejsze jest wyciągnięcie kasy. Nie będę nikomu polecać tej szkoły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam. sama ostatnio zostałam potraktowana jak śmieć przy innych kursantach. A tylko zapytałam czy już mogę wejść na basen(bo stał przy wejściu) 30 minut przed a nie 20 min przed rozpoczęciem zajęć. Powyzywał mnie że targuje się z nim jak przedszkolak, krzyczał, że jestem infantylna. Mówił, że nie umiem liczyć. Że jestem oszustką, bo nie przestrzegam reglaminu. Ogólnie to ham i prostak. Nie powinnien obsługiwać klientów. Jest nastawiony na zysk. Basen jest ciagle przepełniony, nie słychać poleceń trenera(sam trener w porządku). Jest tyle dzieci z rodzicami w basenie, że nie da sie płynnie w kółku ćwiczyć. Robia się dwa rzędy. Na pierwszych zajęciach brak informacji, który basen, kto prowadzi zajęcia gdzie się kierować. Brak informacji przy przenoszeniu do innych grup. Ogólnie odrazam współpracy z tym człowiekiem!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry