Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia Koniec Argonautu, przestają istnień.
~Ola
15

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 września 2023

Ola - opinia O wlascicielu sie nie ma co wypowiadac. Instruktor dla malych dzieci znudzony...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Pierwszy telefon z pytaniem o możliwość skorzystania z zajęć i cenę był w...
~Adrian
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2020

Użytkownik - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, świetni instruktorzy.
~Użytkownik
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Gburowaty gość z obsługi, który nie słucha i zgrywa pawiana jak się o coś...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Moje dziecko zostało skutecznie zrażone do pływania. Pan instruktor wydawał...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

magdalena - opinia wątek zamknięty Szkoda pieniedzy na tą szkołe pływania, beznadziejny kontakt z instruktorem....
~magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Szanowni Państwo, pracuje na wsi z trzoda chlewna i bydłem, ale takiego...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jedna gwiazdka za: - hamstwo prowadzącego - brak paragonu przy zakupie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty Krótko i na temat: Właśnie przygotowałem wszystkie dokumenty i jadę jutro...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłam do właściciela aby zebrać informacje i zapisać na zajęcia...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

karolina - opinia wątek zamknięty pan właściciel myśli, że jak przeczytał dwie książki więcej niż przeciętny...
~karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Nie polecam, a nawet odradzam w szczególności jaki mamy teraz czas chodzi mi...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Mery - opinia wątek zamknięty Dramat absolutnie nie polecam Kurs się nie odbył Kasa oczywiście przyjęta i...
~Mery
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Mama 7-latka - opinia wątek zamknięty Ogólnie właściciel rzeczywiście specyficzny, ale my z Mężem wyszliśmy...
~Mama 7-latka
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

marek - opinia wątek zamknięty Dorzucę swoje trzy grosze po wczorajszej próbie zapisania dziecka do szkółki...
~marek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Jakaś kpina w pierwszym kontakcie.Pan chciałby być mądrzejszy od...
~Olga
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Mama - opinia wątek zamknięty Bardzo zle oceniam organizatora, olewa skutecznie klientow. Ordynarny,...
~Mama
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Jeżeli chodzi o trenerów i naukę nie mam zastrzeżeń jednak właściciel to...
~Marianna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

nie polecam wątek zamknięty Szczerze nie polecam, wlasciciel bardzo nieuprzejmy a wrecz wulgarny. Liczy...
~sylko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1169

postów

716

wątków

do góry