Widok

Adrian - opinia

Pierwszy telefon z pytaniem o możliwość skorzystania z zajęć i cenę był w ok. Drugi telefon , to był kompletny szok. Zapytąłem, czy może Pan T.D. będzie wcześniej na basenie niż sie umawialiśmy, żeby zapłacić, bo ja już jestem i nie wiem czy czekać czy wrócić za 30 minut. Nie zdążyłem nawet dokończyć zdania. Właściwie od początku Pan Tomasz mnie nie słuchał kompletnie i po chwili przeszedł do swojego monologu. W którym wielokrotnie mnie obrażał, ze nie myślę logicznie, że mam problemy z głową, z pamięcią. Co innego mówię, a co innego robię itp. W marcu baseny zostały zamknięte z powodu pandemi. Od pazdziernika 2020 zajęcia rozpoczęły się, ale został zmieniony grafik godzinowy. Zwróciłem sie o zwrot pieniędzy, bo nie odpowiadają mi nowe godziny, to zostałem zmieszany z błotem. Że nie ma takiej możliwości, że Pana T.D. to nie interesuje, że to mój problem. Wiem, ze w ten sam sposób potraktował też innych klientów. Niestety brakuje tu miejsca na opisanie wszystkiego. Jeżeli ktoś tęskni za chamską obsługa rodem z PRL to polecam. Osobiście nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem i arogancją. Nie tylko z stosunku do klienta, ale do człowieka w ogóle. Jakim cudem ta firma funkcjonuje
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś również ma problem z odzyskaniem pieniędzy zapraszam do kontaktu: oszukani.przez.argonaut(at)gmail.com
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem oszukana nie zwrócili mi za karnet z którego zrezygnowałam po 1 zajęciach , bo nie dotrzymują warunków umowy i z powodu chamskiego zachowania T.D- właściciela który ośmieszył i upokorzył mnie i mojego syna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Proszę o kontakt na maila: oszukani.przez.argonaut@gmail.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również padłem ofiarą nieuczciwości wyżej wymienionego - szczegóły podesłałem mejlem. Pozdrawiam i do usłyszenia. Wszystkim znajomym, którzy pytają jak tam nasze zajęcia na basenie mówię to samo - "instruktor na basenie był spoko ale właściciel to jakaś pomyłka - nieuczciwy, nieuprzejmy, arogancki - nie powinien w ogóle pracować z ludźmi" - zdecydowanie nie polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

to delikwent uwielbia robić mając wrażenie, że każdy którego chce ośmieszyć jest większym i**otą od niego . Trzeba krótko : siedź tu cicho na tym rozkładanym krzesełku i nic cie nie obchodzi a na pewno nie one dziecko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

On tak wszystkich chyba traktuje. Wg. mnie do tego chamstwo prostactwo jakieś dziwaczne żarty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że nie przeczytałem tych opinii wcześniej... pozostaje się tylko z nimi w pełni zgodzić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim skromnym zdaniem ten człowiek się zachowuje, jakby miał jakieś zaburzenie i nie mówię złośliwie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Argonaut

Ola - opinia (16 odpowiedzi)

Koniec Argonautu, przestają istnień.

do góry