Widok

Olga - opinia

Jakaś kpina w pierwszym kontakcie.Pan chciałby być mądrzejszy od wszystkich.Kultura osobista zerowa ,arogancki i nie przyjemny.
Moja ocena
Argonaut kategoria: Nurkowanie
oferta: -
 
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja tego tak nie zostawiam, zostałam oszukana. Zgałaszam to do Rzecznika Praw Konsumenta. Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem podobne doświadczenia tylko na kursie pływania. Prowadzący zajęcia (chyba syn właściciela) - super, fajny klimat, profesjonalizm. Ale kontakt z właścicielem (który przyjmował płatności) to dla mnie całkowita porażka - jak dla mnie ledwo szło coś dogadać.Człowiek rozmawia z 3 osobami naraz, jakby nie wiedział, co się dzieje. Potem się zaczęły jakieś chamskie żarciki pod moim adresem. Na koniec chciałem dopytać jedną rzecz, której nie zrozumiałem i dogadać się w tej sprawie, to potraktował mnie skandalicznie (po roku chodzenia na zajęcia) - ni to ze mną rozmawiał, ni to nie rozmawiał (patrzył sobie w zeszyt), w głosie pretensje jakby mnie opierniczał mnie prawie, a . Jak zwróciłem mu uwagę to się oburzył i stwierdził, że koniec rozmowy. A ja przyszedłem zapłacić za kolejny semestr, straciłem na darmo godzinę. Zrezygnowałem i raczej nie wrócę. Są inne firmy. Osobiście dziwię się, że ta firma działa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Argonaut

Ola - opinia (16 odpowiedzi)

Koniec Argonautu, przestają istnień.

do góry