Widok

ARGONAUT z BASENU MOSiR na CHEŁMIE.....

Mi na początku nie uśmiechało się jeździć z Przymorza aż na Chełm
tramwajami... ale uwierzcie że warto!! Przed pierwszymi zajęciami czułam
stres niedosłysząca ,niepełnosprawna i bojąca się wody osoba... na naukę
pływania.. okazało się to zbyteczne! Pani Yveta profesjonalnie podeszła
do moich obaw i strachu i bardzo szybko się przełamałam! Na początku
uczęszczałam raz w tygodniu od zeszłego tygodnia już dwa razy. I jestem
szczęśliwa bo po raz pierwszy na wakacjach nie będę bała się wody, może nie
będę pięknie pływać dopiero 12 lekcjach jestem ale na pewno się nie
utopie i przepłynę.... teraz pozostało tylko doskonalić to co już się
nauczyłam. Choć cena odstrasza to jednak gdzie indziej wcale niema taniej!!
Dla mnie super! Fakt, że jak jest już komplet osób na daną godzinę to
cię nie zapiszą, ale terminów jest naprawdę bardzo dużo jest w czym
wybierać zwłaszcza jak ktoś pracuje do popołudnia i chce wieczorem się
poruszać . Polecam nawet jeśli na Chełm nie macie blisko!
Moja ocena
obsługa: 6
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cenię sobie przyjemną atmosferę i profesjonalizm. I to na pewno znajdziecie w tej szkole. Zajęcia bardzo elastyczne dla wszystkich w dobrze skomponowanych grupach. Czasami trochę :-))) jak w Sharm El Sheikh :-))) ale naprawdę bardzo sympatycznie, szczególnie w grupach dla dorosłych. W sumie przedłużam sobie i dzieciom wakacje. `Kobietkom na pewno przydadzą się zajęcia na super "linię"z panią Yvette, a panom też się przyda umiejętność ratowania "lasek" i nie tylko. Naprawdę sensownie i dobrze spędzony czas oraz zainwestowane w siebie i we własne dzieci pieniądze.
Ponad rok temu zrobiłem za ich pośrednictwem OWD. Kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Indywidualny tok nauki dopasowany do moich częstych wyjazdów był czymś czego oczekiwałem. Gdy skończyłem kurs wybrałem się na nurkowanie do Egiptu i Jordanii. Nie musiałem się o nic martwić - przygotowali mi indywidualny plan nurkowy, sprzęt i wszystkie informacje, które mogłem wykorzystać na miejscu. Dlatego także postanowiłem, że bedę utrzymywał z nimi kontakty. Zapisałem się na pływanie w godzinach Argonautu. Wiem, że mogę na nich liczyć. Dlatego polecam ich wszystkim znajomym.
To nic, że skończyło się lato zaczął się Argonaut !!!!!!!!!!!!!!.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Chodzę z synkiem już prawie trzeci miesiąc i na początku miał opory przed założeniem całego kompletu ABC. Udało nam się z panią Yveette namówić go tylko na płetwy. Ale ostatnio miał okazję być na basenie jak ćwiczyli nurkowie i jeszcze pan Tomek mu posmarował maskę żelem żeby nie parowała jak prawdziwym nurkom, no i jak sobie wtedy popływał, zobaczył wszystko super tak teraz co dzień wieczorem napełnia sobie miskę wodą, (niestety mamy tylko prysznic w domu ) i ćwiczy nurkowanie bo nie może doczekać się już zajęć na basenie. Mamy z żoną teraz naprawdę niezły ubaw i naprawdę przechlapane :-))) w łazience. Polecam wszystkim, dzieci mają super bezstresową naukę w przyjemnej i zabawowej atmosferze.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry