Pływalnia Chełm

Baseny

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KK - ocena Świetny przykład jak obsługa może popsuć wrażenia. Pani sprzątająca...
~KK
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz z Argonaut chyba sam pisał te laudacje dla swojej firmy. Mnie i...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

godziny aquaparkowe?? wątek zamknięty Korzystam z tego basenu od dwóch lat, jest niezły, pomimo pryszniców w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

czy warto przyjsc? wątek zamknięty Witam. Szukam jakiegoś dobrego basenu. Głównie to interesowało by mnie czy...
~Krystian
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Gdzie jest SANEPID!!!! wątek zamknięty Pływałem na wielu pływalniach w kraju...Ale ta pływalnia jest...
~Były ratownik.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

do firmy Argonaut wątek zamknięty smiesza mnie te opinie na temat plywalni, ktore sa autoreklama firmy...
~sylwia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2010

Wstyd wątek zamknięty Wstyd dla Gdańska, że nie posiada basenu, na który można wejść bez problemów,...
~Zinga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Argonaut z Basenu MOSiR na CHEŁMIE to Skuteczna nauka plywania za przystepna cenę w milej atmosferze!!! wątek zamknięty Argonaut to Skuteczna nauka plywania za przystepna cenę w milej atmosferze!!!...
~Sławek Mijakowski
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

zaj...sty basen ! wątek zamknięty nie rozumiem ludzi, którzy uważają , że coś nie tak jest na basenie , higiena...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Michał - opinia wątek zamknięty To jest ruderaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Woda...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

STANOWCZO ZA DROGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jak na basen tego typu to koszmarne drogie ceny. Zrezygnowałam bo lepiej...
~B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Ulubione miejsce wątek zamknięty Uwielbiam pływać, dużo podróżowałem i korzystałem z różnych obiektów. Basen...
~miczar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

BRUDNO!!! wątek zamknięty Na basen uczęszczam regularnie od 5 lat. Pływam ja i moje dzieciaki. Niestety...
~Agata
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Najlepszy wybór. wątek zamknięty Mam w tej chwili 14 lat i obecnie należę do klubu... ale to nie o mnie tutaj...
~XxSwimmerxX
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Ratownicy są i ich nie ma wątek zamknięty Basen zarządzany miernie . Ale razi mnie przede wszystki brak ratowników...
~mika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Nie do wiary wątek zamknięty Brak obsługi telefonicznej kas-nie istnieje nr 0583036678 zwyczajnie prawie...
~zen
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Basenowe kłopoty wątek zamknięty Krótko. Brudno, podłoga okropna, głośno i burdelarsko. Nie polecam, lepiej...
~Anka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Jak to w Polsce wątek zamknięty Od dawna poszukuję pływalni, gdzie można popływać i czuć się fajnie. Basen na...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

Przyjemnie, ale wątek zamknięty Basen jest bardzo przyjemny, naprawdę można się wypływać:) Jednak nie...
~Em
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2010

SUPER wątek zamknięty Chodzę od roku ,polecam jest to najlepszy basen w trójmieście
~zbyszek Wojciechowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

51

wątków

do góry