Widok

do firmy Argonaut

smiesza mnie te opinie na temat plywalni, ktore sa autoreklama firmy Argonaut, czy jakiejkolwiek innej. Zarowno na tej plywalni, jak i na basenie PG Argonaut zamieszcza w necie opinie zachwalajce zajecia, ktore az z daleka pachna autoreklama (zawsze przy tym pojawia sie w odpowiednim miejscu adres strony internetowej). Z Argonautem spotkalam sie pare razy przy wykupieniu indywidualnego wejscia na duzy basen. Pan, ktory sprawdzal liste obecnosci byl niemily i opryskliwy, przetrzymywal mnie do samego konca, az wszyscy przyszli, nawet spoznialscy, laaaaskawie pozwalajc zaplacic za wejscie na basen (15zl - ciekawe ile jest teraz, 17?). Zanim zdazylam sie przebrac, to z 45 min plywania mialam juz 40! Na torze 3 osoby (2 na zajeciach, reszta to aqua aerobic, wiec po co to przetrzymywanie?). No ale, jak mozna pokazac 'kto tu rzadzi' to zawsze sie skorzysta z okazji. Ta firma, jak i inne firmy nauki plywania wykupuje pare torow na Gdanskich basenach uniemozliwiajac korzystanie z basenu tym, ktorzy chca po prostu rekreacyjnie poplywac. Potem w tych torach szkoleniowych sa po 1, 2 osoby, a na tych ogolnodostepnych po 6 osob w scisku! taka polityka niestety :(
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 44
Bardzo chciałam się zapisać na Aqua aerobic, niestety po przybyciu do biura Argonaut spotkała mnie i moją koleżankę bardzo niemiła niespodzianka. Niestety, ale podejście do klienta oceniam na 0 ! Bo co mają znaczyć słowa " Muszę się zniżyć do Waszego poziomu (...) Jestem za mądry dla Was, jakbym z Wami rozmawiał normalnie to nic byście nie zrozumiały..." i jeszcze kilka innych, podobnych tekstów. Przykro mi, że tak wyszło, ale proszę Państwa...nie jesteście na tym rynku sami, więc na przyszłość nie obrażajcie klientów...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 44
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo wysoka Kultura Osobista, profesjonalizm przez tzw.duże P, delikatność przeplatająca się z twardą dyscypliną i pracą, doskonała organizacja dająca poczucie rzetelności i ogromne zaufanie.
A to w połączeniu z czystością i higieną, ciszą i odpowiednią kolorystyką wnętrz (szatnie, prysznice, basen), dostępnością i wykorzystaniem czasu do ostatniej minuty na relaks na tej pływalni.
Gorąco polecam.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 8
Trzeba było też napisać, że pracujesz w tej organizacji lub masz tam kogoś bliskiego a nie lać wazelinę jako przeciwwagę dla prawdziwej opinii.

Argo czy jak mu tam to źle zorganizowana firemka, która wykorzystuje publiczny basen do prywatnych celów. Nie radzę przepłacać, są lepsze miejsca z bardziej profesjonalną i miłą obsługą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry