Widok

Najlepszy wybór.

Mam w tej chwili 14 lat i obecnie należę do klubu... ale to nie o mnie tutaj piszemy. Ważne, że to właśnie na TYM basenie nauczyłem się pływać. Zawdzięczam to świetnemu wyposażeniu i najlepszemu trenerowi, Adamowi Mikołajewskiemu. Niby ratownik, ale jego wiedza na temat pływania zadziwi każdego. W ciągu trzech lat nauczyłem się pływać wszystkimi stylami i zrobiłem postępy takie, jak przeciętny członek klubu po 7 latach! Co do obsługi to z większością dobrze się zapoznałem, kasjerki są miłe i udzielają pomocy, panie w szatni wykonują swoją pracę z uśmiechem (choć to męczarnia :D) a z woźnymi również przyjemnie się rozmawia. Ratownicy THE BEST. Z kierownikiem i innymi pracownikami mam mało kontaktu. Ceny są dość wysokie, ale ja korzystam jednak z basenu o 7.00 za darmo (chodzę do gim. nr 3). Wielką wadą jest zatłoczenie. Mimo wszystko POLECAM każdemu, kto chce popływać lub wypróbować swoje możliwości. Jeżeli ktoś zainteresował się moim extra trenerem, to piszcie na swimmer111@wp.pl albo dzwońcie na nr 517283131.
Moja ocena
obsługa: 5
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 57
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No prosze na pływalni MOSiR-u Kierownik zakazał nauki pływania ratownikom i jest nawet informacja na Tablicy ogłoszeniowej , a tu prosze jaka reklama : imię nazwiskko , telefon....I jak zwykle tcze GADANIE Kierownika Pływalni MOSiR w Gdańsku Chełmie.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 5
Słuchajcie, wiem że to wygląda na reklamę i pewnie nią jest... wybaczcie, nie do końca pojmowałem wtedy całe te sprawy, widocznie emocje mnie przerosły. Nie chciałem, aby to wyglądało jak jakieś przesadzone chwalenie, tylko po prostu chciałem zwrócić waszą uwagę na kogoś, kto na tą uwagę zasługuje. Przepraszam was, trochę dojrzałem i spróbuję więcej nie popełniać tych błędów. Ale jeżeli ktoś jest zainteresowany, to adres e-mail pozostaje niezmieniony.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
do góry