Pan Tomasz z Argonaut chyba sam pisał te laudacje dla swojej firmy. Mnie i moją córkę oszukano. Zapłaciłam za semestr z góry, córka po 2 nieobecnosciach z powodu choroby nie mogła wrócić do grupy ponieważ "Nie radziła sobie". Jedyne co mi zaproponowano to zajęcia dziecka z rodzicem, na co nie mogłam się zgodzić mając jeszcze czteroletniego synka pod opieką w tym czasie. Zwróciłam się z pisemną prośbą o zwrot kosztów za niewykorzystane lekcje. Pan Tomasz w bardzo arogancki i profesjonalny sposób potraktował mnie, ale widząc moja nieustepliwosc, złożonej rezygnacji i prośby i zwrot kosztów nie przyjął osobiscie . Kazał wysłać dokument na adres w Pruszczu ( gdzie pewnie mieszka). Mailowo zobowiązał się podpisując maila (Argonaut) do zwrotu poniesionych przeze mnie kosztów. Do dzisiejszego dnia ich nie otrzymałam. Na moje maile nikt już nie odpowiadał.

Dużo by można pisać o tym jak Pan Tomasz traktuję ludzi. Żałuję tylko, że z powodu rodzinnej sytuacji nie byłam w stanie kontynuować walki o zwrot pieniędzy. W każdym razie, jeśli ktoś nie podpisuje umów i nie daje paragonów za karnety, już powinien wzbudzić czujność, a tak swój "biznes" prowadzi Pan Tomasz.


Odradzam!!!