Przy sprzedaży mieszkania na początku współpracowałem z jakimiś 20 agencjami z Trójmiasta w ramach umów otwartych. Więc miałem możliwość przyjrzeć się tej części segmentu i działaniu różnych firm pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Co wyróżnia tę agencję oraz co istotne Pana Pawła, bo to z nim cały czas miałem kontakt? Są elastyczni przy zawieraniu umów pośrednictwa, nie mają wygórowanych prowizji, wykonują świetne zdjęcia sprzedawanej nieruchomości. Pan Paweł reagował na każdy telefon oraz wyczerpująco odpowiadał mi na każde pytanie. Był gotów poświęcić mi tyle czasu ile potrzebowałem. Ale co najbardziej istotne: nie wywierał na mnie presji obniżenia ceny mieszkania, by tylko ją sprzedać. Niestety większość pozostałych agencji wywierała taką presję (oczywiście nie wszystkie, bo byłbym tu niesprawiedliwy). Współpraca układała się nam idealnie. Wprawdzie w okresie, gdy miałem zawarte umowy otwarte sprzedaż szła bardzo wolno (było bardzo mało oglądających), to jednak, gdy w końcu zdecydowałem się na umowę z wyłącznością z firmą ARTFLAT - znacząco wzrosła liczba oglądających mieszkanie i nabywcę znalazłem bardzo szybko.
W pełni polecam firmę ARTFLAT, no i współpracę z Panem Pawłem.