Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Władysław Szutow, Alina Wołyniec, Wilno, Litwa - ocena Ja, Władysław Szutow, wraz z żoną Aliną Wołyniec, jesteśmy niezmiernie...
~Władysław Szutow, Alina Wołyniec
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2024

Anetta - ocena Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Zachulskiej za pełen...
~Anetta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lutego 2024

K&J Świątek - ocena Sprzedaliśmy swoje mieszkanie z pomocą Pani Ewy z ArtFlat Nieruchomości....
~K&J Świątek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Radosław - ocena Dziękuje bardzo Pani Karolinie Kamińskiej za niezwykłe oddanie,...
~Radosław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Joanna i Robert - ocena Z całego serca polecamy współpracę z panią Ewą Tańską. Bardzo sprawnie...
~Joanna i Robert
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Przy zakupie mieszkania współpracowałam z Panią Ewą Tańską. Pani Ewa z dużym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Roman - ocena Bardzo jestem zadowolony z uslug agencji, Pani Karolina Kaminska bardzo mi...
~Roman
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Marek - ocena Miałem przyjemność uczestniczyć w transakcji zakupu z Panią Karoliną -...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 grudnia 2023

Filip - ocena Współpracowałem z tym Biurem, a wszególności z Panią Patrycją. Patrycja to...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Agnieszka - ocena Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Patrycji proces poszukiwania...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Tomasz Kaźmierczak - ocena Współpracę z biurem Artflat i Panem Jakubem oceniam jak najbardziej...
~Tomasz Kaźmierczak
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Bernadetta - ocena Nieprawdopodobnie profesjonalna obsługa wręcz do zadań specjalnych. A przy...
~Bernadetta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Adam - ocena Zdecydowanie polecam współpracę! Zakup mieszkania bardzo sprawny, wszystko...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 listopada 2023

Zbigniew Bączek - ocena Bezdyskusyjnie najlepsza agencja nieruchomości w Trójmieście! Z Panią Basią...
~Zbigniew Bączek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 listopada 2023

Patrycja - ocena Pani Karolina Kamińska zawsze potrafiła się dopasować i z jej pomocą proces...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 listopada 2023

Tomasz - ocena Współpraca z Artflat Nieruchomości była dla mnie prawdziwą przyjemnością....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 października 2023

Kamil - ocena Polecam współpracę z biurem Artflat - profesjonalna obsługa w pośrednictwie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

ewelina - ocena Biuro działa bardzo sprawnie, poznaje potrzeby swojego klienta i działa tak,...
~ewelina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Andrzej - ocena Jesli poszukuja Panstwo profesjonalnego agenta od nieruchomosci i z duza doza...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

mp - opinia Z czystym sumieniem polecam. Klient na mieszkanie został znaleziony w 3 - 4...
~mp
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry