Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz Boroch - opinia nowy temat Artflat Nieruchomości profesjonalna i skuteczna agencja. Na tle konkurencji...
~Mateusz Boroch
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 25 listopada 2019

Leszek - opinia nowy temat Profesjonalnie, sprawnie i rzeczowo. Bardzo polecam. Dzięki Panie Jakubie....
~Leszek
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 27 listopada 2019

Sabina - opinia Polecam , super agencja profesjonalna obsługa , brawo dla Pani Oli !!!!
~Sabina
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 listopada 2019

Enka - opinia Najlepsze biuro! Konkretni i kompetentni agentki/agenci, dobra baza klientów,...
~Enka
1

dodano: 5 listopada 2019

Lucjan - opinia Dzięki tej firmie szybko i skutecznie znaleźliśmy Kupca na nasze mieszkanie...
~Lucjan
1

dodano: 4 listopada 2019

Świetna agencja Serdecznie polecam biuro nieruchomości Artflat z ul. Świętojańskiej. Fachowa...
~Kaśka
1

dodano: 3 listopada 2019

Biuro nieruchomości polecam Super Biuro nieruchomości .p.Basia profesjonalnie zajęła się nasza ofertą...
~Daniel z Gdyni
1

dodano: 14 października 2019

Katarzyna - opinia Profesjonalne podejście, wsparcie na każdym kroku transakcji. Polecam. Pani...
~Katarzyna
1

Najlepsze Biuro Nieruchomości w Trójmieście Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę. Transakcja przebiegła szybko i...
~Beata
1

Ewelina i Mateusz - opinia Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Pani Basi w proces sprzedaży....
~Ewelina i Mateusz
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 października 2019

Kamila i Łukasz - opinia Bardzo byliśmy zadowoleni z pracy p. Aleksandry Węgrzyn. Po przeszło pół roku...
~Kamila i Łukasz
1

dodano: 24 września 2019

Omijaj Artflat Dziękujemy za nieprofesjonalną i nierzetelną współpracę z państwa biurem oraz...
~Beata
-

dodano: 26 września 2019

Ryszard - opinia Dziękuję za cały proces i finalizację sprzedaży mieszkania.Jestem pod...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 sierpnia 2019

A. - opinia Bardzo miła i kompetentna obsługa.
~A.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Najlepsze biuro nieruchomości w trójmieście! Miałem przyjemność współpracować z panią Barbarą Pawłowską i panem Pawłem...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2019

Nie mogło być inaczej :) Polecam Jestem bardzo zadowolona :) nie da się ukryć że z młodym zespołem pracuje się...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 marca 2019

Polecam! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Artflat....
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 stycznia 2019

Biuro z którym warto współpracować! Początkowo nie chcieliśmy podejmować współpracy z żadnym biurem, ale Pani...
~Joanna
1

dodano: 17 stycznia 2019

Polecam wszystkim p. Justynę Lawrenc Zasady współpracy z Artflat są przejrzyste i dopasowane do potrzeb klienta....
~Ania
1

dodano: 15 stycznia 2019

Gorąco polecam współpracę z Panią Justyną Lawrenc! Pani Justyna służyła radą i pomocą na każdym etapie współpracy, a serdeczny...
~Marcin
-

dodano: 16 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry