AS Dream

Jazda konna

Łapino 30A, Przyjaźń

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia Córka uwielbia jeździć w tej stajni. Trenerki są pomocne i profesjonalne. Od...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

MJ - opinia wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i trenerzy na najwyższym poziomie, Serdecznie polecam
~MJ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Najlepsza szkółka jazdy konnej we wszechświecie! :) wątek zamknięty W tej właśnie szkółce zaraziłam się miłością do koni. Panuje tu miła...
~Amelka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Szkółka jak marzenie wątek zamknięty Od 2lat regularnie podnoszę tam swoje umiejętności. Prawdziwie profesjonalna...
~miłośniczka koni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Moja Córka była zimą na obozie konnym z AS Dream organizowanym przez biuro...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

polecam!! wątek zamknięty Gorąco polecam naukę oraz doskonalenie umiejętność jeździeckich pod okiem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

GORĄCO POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę ze względu na niesamowicie pozytywny nastrój, mega...
~LadyD :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołe As Dream. Indywidualne podejscie...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Super! Gorąco polecam wątek zamknięty Świetna obsługa, super atmosfera, mili instruktorzy. Polecam wszystkim,...
~Klaudson
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce. Super podejście do klienta. W końcu uczę się jeździć...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Byłem kilka razy, jestem bardzo zadowolony. Super obsługa, kadra szkoleniowa...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

profesjonalnie wątek zamknięty As Dream to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta. Każdy...
~stały bywalec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Niepowtarzalna atmosfera wątek zamknięty Wspaniała atmosfera do kształtowania umiejętności i charakterów młodych i...
~GK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Nasze gratulacje i komplementy wątek zamknięty Jeździmy konno całą rodziną od ponad 4 lat i AS Dream jest pierwszą szkołą,...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Osrodek Jazdy Konnej na medal! wątek zamknięty To takie miejsce, w którym chcę podziękować. Za talent pedagogiczny, za siłę...
~Gretchen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Świetnie ! ;D wątek zamknięty Nigdzie nie jest tak jak tu ! Jest naprawdę świetna atmosfera , co odgrywa...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

stajnia godna polecenia wątek zamknięty Od kilku miesięcy chodzę na jazdy do p. Ani. Polecam ją jako instruktorkę....
~E.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

bardzo fajna szkoła wątek zamknięty Jeśli chodzi o moją opinie na temat tej szkoły jest ona jak najbardziej...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Stadnina położona w pięknym miejscu. Dodatkowo wspaniali ludzie tworzący...
~Kwaduś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Polecam! Polecam! wątek zamknięty Jeździmy do AS Dream od kwietnia tego roku (to już nasz 2 karnet, nie licząc...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry