A S interiors

Aranżacja wnętrz Pracownie architektoniczne

Gdynia, Szkolna, 81-198 Suchy Dwór

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia Najlepsza projektantka na rynku. Świetny, nietuzinkowy projekt i przystępna...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Maciej - opinia Z całego serca polecam Panią projektantkę Anię. Przesympatyczna osoba, z dużą...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Jola - opinia To już kolejna inwestycja, przy realizacji której możemy liczyć na pomoc Pani...
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Kate - opinia Would highly recommend. Ania is a total perfectionist and she works to a...
~Kate
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Marek - opinia Bardzo miła pani Ania jestem osobą wymagająca a zostały spełnione moje...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Martyn - opinia Bardzo fachowe podejście, świetna komunikacja i efekt końcowy. Polecam!
~Martyn
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Basia - opinia Pełen profesjonalizm, zaangażowanie od projektu aż po dobór dodatków. Pani...
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Ania - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Projektantka wsłuchała się w...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, zaangażowanie oraz estetyka na najwyższym poziomie....
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię. Jest osobą komunikatywną, bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu! Z niewielkiego mieszkania,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty 3 razy P! Piękna aranżacja, profesjonalizm i perfekcja
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry