Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konrad - ocena Profesjonalne podejście do klienta, samochód po praniu tapicerki, oraz myciu...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Mateusz - ocena Polecam serdecznie, moje auto zawsze po wizycie lśni jakby wyjechało z salonu.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lutego 2024

Tomasz - ocena Z czystym sercem polecam to miejsce, Pani Karolina nie raz uratowała mój...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Martyna - ocena Bardzo polecam to miejsce! Przesympatyczna obsługa i wykonanie zawsze na...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Danuta - opinia Polecam profesjonalne podejście.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mycie zewnętrzne...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Michał Lewandowski - opinia Mam przyjemność korzystać z usług firmy AS już od dawna. Powiedzieć, że...
~Michał Lewandowski
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Tadeusz - opinia Od wielu lat jeżdżę samochodami i nie raz zdarzyło mi się kompleksowo czyścić...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Jaro - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam auto wygląda jak nowe fachowa praca i uczciwa cena tez Ok
~Jaro
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Grześ - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony wszystko zrobione elegancko i sumiennie szczerze...
~Grześ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Tak posprzątanego auto to od dealera nie odebralam. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

Pranie parowe wątek zamknięty Oddałem wózek dziecięcy do prania parowego. Efekt bardziej niż zadowalający....
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo dobre ceny, profesjonalna usługa i przemiłe Panie! :)
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystam od kilku lat. Zawsze jestem zadowolona. Jakosc usług na najwyzszym...
~Autoposiadaczka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

:) wątek zamknięty warto poczekać, efekt zawsze przyjemny :)
~Tomasz Frej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

NAJLEPSZA MYJNIA W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Jeśli myć auto to tylko tam! Profesjonalnie i dokładnie. POLECAM!
~Stenia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

POLECAM wątek zamknięty Korzystałem z usług przez polecenie Warto. Trudno się było dostać bo są...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem ich klientem już jakiś czas - zaczynałem jako klient "grupon-owy", ale...
~Michał.C
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Suuuuper ! Polecam !!! wątek zamknięty niedawno kupiłem auto, które wymagalo odwiedzin myjni... znajomy polecil as...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Myjnia na 5+ wątek zamknięty Jestem już stałą klientką myjni. Wypróbowałam już wszystkie opcje , z praniem...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Pranie tapicerki na 6 ;) wątek zamknięty Kupiłem samochod z bardzo, bardzo brudna szarą tapicerką (generalnie jakieś...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry