Widok

AS NAJLEPSZY !

Wybór szkoły zgodnie z rankingiem najlepszej zdawalności egzaminów praktycznych to bardzo trafny wybór. Już na wykładach teoretycznych (miałam z Panem Stasiem) można odczuć, że szkole naprawdę zależy na przekazaniu sumiennie wszystkich niezbędnych informacji nie tylko pod egzamin teoretyczny, ale również dużo praktycznych rad już dla bardziej doświadczonych kierowców. Osobiście jeździłam z KAROLINĄ, którą oczywiście wszystkim polecam, posiada fantastyczne umiejętności przekazywania wiedzy, skrupulatnej analizy kazdej sytuacji, a przy tym niedoświadczony kierowca czuje się przy niej swobodnie. Potrafi docenić i pochwalić, ale zawsze można liczyć również na uwagi dotyczące tego co nalezy poprawić, na co zwrócić uwagę. Co bardzo ważne KAROLINA zawsze ma dobry humor, jest uśmiechnięta dzięki czemu każda jazda staje się wyjątkowo miła. Miałam okazję kilka razy mieć jazdy również z innym instruktorem, z Panem JURKIEM- fantastyczny instruktor, posiada wiele cierpliwości, ma świetny kontakt z kursantami, bardzo klarownie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i co ważne sam powtarza i faktycznie daje odczuć, że nie ma głupich pytań :) Wszystkim polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Krolina to najjjjjjjjjj lepszy instruktor
fajna kobitka która rozumie nasze problemy
nauczyła mnie jak jezdzc
super i tylko ta pani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry