Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - ocena Nie polecam w jednym z salonów przedlużylam włosy po 1.5tygodnia zaczęły mi...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Maja - opinia Nie polecam,atmosfera bardzo sztywna,paznokcie wykonane fatalnie.
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Klaudia Kleisa - opinia Pełen profesjonalizm i super atmosfera
~Klaudia Kleisa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Zawiedziona Klientka - opinia wątek zamknięty W salonie skorzystałam z usługi - manicure klasyczny. O ile efekt wizualny...
~Zawiedziona Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Naprawdę polecam wątek zamknięty Polecam Studio Paznokcia na Ogarnej, Pani Zuzanna najlepsza. Dawno nie miałam...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Chodze od lat na rozne zabiegi, najczesciej na paznokcie. Dziewczyny...
~Rooda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Uwaga !!!! ostrzegam przed wizytą w zakładzie! wątek zamknięty Niestety z przykrością stwierdzam, że moja wizyta w tym...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Nowe miejsce z profesjonalną obsługą wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią Aleksandrę Szymala. Bardzo dokładna, kieruję się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Fajne miejsce, dostępne ceny, polecam wątek zamknięty Wracalam z pracy i bardzo spodobało mi się miejsce, więc korzystając z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Super, polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon! Wszystkie Panie są przesympatyczne, robię tam...
~OLA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Polecam wątek zamknięty Salon poleciła mi znajoma więc skorzystałam niedawno i przyznam że jestem...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Rewelacja wątek zamknięty Pazurki wykonane idealnie, bardzo trwałe. Mimo iż minęły już trzy tygodnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Mieszane uczucia... wątek zamknięty Skorzystałam niedawno z usługi przedłużania paznokci w salonie. Zastanawiałam...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Zadowolona z przedluzonych wlosow wątek zamknięty Przedluzalam wlosy u Pani Malgosi i musze przyznac ze widac precyzje i...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam juz kilkakrotnie to z kosmetyczki to z manicuru i...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Pani Karolina (kosmetyczka) jest niezastąpiona! wątek zamknięty Byłam stałą klientką tego salonu. W czasie zabiegów Pani Karolina sprawiała,...
~była klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

MIKRODERMABRAZJA-Grupon wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani Karolina wykonała zabieg wyjątkowo...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

zadowolona wątek zamknięty Przedłużałam tam włosy i byłam bardzo zadowolona. Efekt utrzymywał się kilka...
~Kilofff
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Z przykrością nie polecam. Strzyżenie syna (dziecka) kosztowało 25zł. Miesiąc...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Mimo wszystko nie polecam! wątek zamknięty Wybrałam sie do salonu, poniewaz mialam blisko i potrzebowalam zrobic szybko...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry